Enne ja pärast tooted

Parima vahatamise tulemuse saamiseks on välja töötatud spetsiaalselt nendele vahadele Harley Wax enne ja pärast tooted. 
Harley Wax puhastusvahend – toonik 500ml
(Cleanser/ Tonic)
Toonikut kasutatakse kõikide vahade puhul. Esmane toode tagamaks puhas, ettevalmistatud nahk ükskõik millise depilatsiooni puhul. Sisaldab kummeli-, lavendli-, ženšennijuure ja varemerohu juure ekstrakti. Puhastab ja eemaldab naha oma rasu, tasakaalustab naha pH ja ahendab poore. On põletikuvastase ja rahustava toimega.

KASUTAMINE: Kanna toonik vatipadjaga nahale ja puhasta nahk. Oota, kuni nahk on kuiv. Alles siis võid jätkata järgmise depilatsiooni etapiga.

 
Harley Wax vahatamiseelne õli 500ml
(Pre-Wax Oil)
Vahatamiseelset õli peab kasutama kõikide Harley Waxing kõva- või hübriidvahade puhul. Toode tagab, et depilatsioon ei oleks valulik ja naha ärritus pärast depilatsiooni võimalikult väike. Tänu sellele õlile ei kleepu vaha nahale, vaid karva külge. Vähendab sissekasvanud karvade hulka. Sisaldab aaloe ekstrakti.

KASUTAMINE: Kanna väike kogus õli enne kõva- või hübriidvaha kasutamist vatipadjaga nahale ja masseeri kergelt nahka. Jätka depilatsiooni valitud vahaga.
NB! Kanna vahatamiseelset õli  nahale iga kord, kui samast kohast toimub depilatsioon rohkem kui 2 korda.

 
Harley Wax vahatamisjärgne õli 500ml
(After Care Oil)
Vahatamisjärgset õli on oluline toode vahatamise viimases etapis. See on mõeldud kasutamiseks pärast vaha eemaldamist nahalt. Õli vähendab naha ärritust, punetust ning karvade sissekasvamist. Sisaldab teepuuõli ja lavendlit. Teepuuõli vähendab desinfitseerib ja lavendel rahustab ning niisutab nahka.

KASUTAMINE: Kanna õli pärast depilatsiooni vatipadjaga või ilma nahale ja masseeri kergelt nahka.

 
Harley Wax aaloe geel 500ml
(After Care Soothing Gel Aloe)
Aaloet sisaldav rahustav geel sobib kõikide depilatsioonide lõpetamiseks. Geel vähendab naha ärritust, punetust ja karvade sissekasvamist. Jahutab ja niisutab nahka. Sobib ka väga tundlikule nahale.

KASUTAMINE: Kanna geel pärast depilatsiooni vatipadjaga või ilma nahale ja masseeri kergelt nahka.
   


Harley Wax toodete ametlik maaletooja ja esindaja Eestis on
Cosmeta Trade OÜ (14548109, KMK EE102092204)
Kui soovid vahade kohta rohkem infot, helista telefonil 5800 0012 või kirjuta jane@cosmeta.ee