Hübriidvahad

Harley Wax hübriidvaha on segu kõva ja purgivahast, mis annab hübriidvahale edasi mõlema vaha parimad omadused. Vaha võib kasutada kõikidel kehapiirkondadel, sealhulgas näo ja/ või Brasiilia bikiini depilatsiooniks. Vaha õigesti kasutamisel eemaldab see karvad alates 1mm.  Vaha saab kanda nahale üliõhukese kihina, mis tähendab ilutegijale ökonoomsust.  Hübriidvahas sisalduvad naturaalsed polümeerid tagavad vaha suurepärase elastsuse ja painduvuse.  Vaha sulab kiiresti madalal temperartuuril.    Ei jäta nahka kleepuvaks. Hübriidvaha on saadaval kahe aroomiga.
Mõlemad vahad on pakendatud 1kg kottidesse. Vaha eemaldatakse nahalt ilma paberita.
Harley Wax hübriidvaha asuleeniga 1kg
(Azulene Film Wax)

Harley Wax  hübriidvaha lavendliga 1kg
(Lavender Film Wax)

   NB!  Hübriidvaha puhul on võtmetooteks vahatamiseelne õli, mis loob kaitsebarjääri naha ja vaha vahele, hoides ära naha venimise. Depilatsioon on kliendile meeldivam, valuaisting väheneb.  

KASUTAMINE:
Kuumuta vaha madalal temperatuuril (ca 65C) aeg-ajalt segades, kuni vaha saavutab pehme mee konsistentsi. Testi vaha kuumust randme siseküljel. Kanna spaatliga 90 kraadise nurga all eelnevalt puhastatud ja õliga ettevalmistatud nahale karva kasvu suunas õhuke kiht vaha. Kanna nahale võimalikult õhuke kiht. Kui vaha on nahal jahtunud, pingulda nahka ja eemalda vaha karva kasvamisele vastassuunas kiire, kuid kindla liigutusega. Aseta vaha eemaldamise kohale kohe käsi, et valuaistingut vähendada. Kanna nahale depilatsioonijärgne õli või aaloe geel.

Harley Wax toodete ametlik maaletooja ja esindaja Eestis on
Cosmeta Trade OÜ (14548109, KMK EE102092204)
Kui soovid vahade kohta rohkem infot, helista telefonil 5800 0012 või kirjuta jane@cosmeta.ee