.

Harley Wax hübriidvahad

Harley Wax hübriidvaha sobib nendele, kes ei soovi salongis omada erinevat tüüpi vahasid, kuna hübriidvahaga on võimalik teostada kõiki depilatsioone sealhulgas näo piirkonna ja brasiilia bikiini depilatsooni. Vaha õigesti kasutamisel eemaldab see karvad alates 1mm.  Vaha sulab kiiresti madalal temperartuuril. Ei jäta nahka kleepuvaks. Hübriidvaha on saadaval kahe aroomiga. Vaha eemaldatakse nahalt ilma paberita.

HARLEY WAX HÜBRIIDVAHA LAVENDLIGA 1kg

Harley Wax lavendliga hübriidvaha on segu kõva ja purgivahast, mis annavad vahale edasi mõlema vaha parimad omadused. Vaha saab kanda nahale üliõhukese kihina, mis tähendab ilutegijale ökonoomsust. Hübriidvahas sisalduvad naturaalsed polümeerid tagavad vaha suurepärase elastsuse ja painduvuse. Vaha õigesti kasutamisel eemaldab see karvad alates 1mm. Vaha sulab kiiresti madalal temperartuuril. Vaha eemaldamiseks nahalt ei ole tarvis vahapaberit. Universaalne vaha, mis sobib kõikide piirkondade sh näo või Brasiilia bikiini depilatsiooniks. Ei jäta nahka kleepuvaks.
Lisa ostukorvi27 €



HARLEY WAX HÜBRIIDVAHA ASULEENIGA 1kg
Harley Wax asuleeniga hübriidvaha on segu kõva ja purgivahast, mis annavad vahale edasi mõlema vaha parimad omadused. Vaha saab kanda nahale üliõhukese kihina, mis tähendab ilutegijale ökonoomsust. Hübriidvahas sisalduvad naturaalsed polümeerid tagavad vaha suurepärase elastsuse ja painduvuse. Vaha õigesti kasutamisel eemaldab see karvad alates 1mm. Vaha sulab kiiresti madalal temperartuuril. Vaha eemaldamiseks nahalt ei ole tarvis vahapaberit. Universaalne vaha, mis sobib kõikide piirkondade sh näo või Brasiilia bikiini depilatsiooniks. Ei jäta nahka kleepuvaks.

Lisa ostukorvi27 €

HARLEY WAX HÜBRIIDVAHA KASUTAMINE
Kuumuta vaha madalal temperatuuril (ca 65C) aeg-ajalt segades, kuni vaha saavutab pehme mee konsistentsi. Testi vaha kuumust randme siseküljel. Hübriidvaha puhul on võtmetooteks vahatamiseelne õli, mis loob kaitsebarjääri naha ja vaha vahele, hoides ära naha venimise. Depilatsioon on kliendile meeldivam, valuaisting väheneb. Kanna spaatliga 90 kraadise nurga all eelnevalt puhastatud ja õliga ettevalmistatud nahale karva kasvu suunas õhuke kiht vaha. Kanna nahale võimalikult õhuke kiht. Kui vaha on nahal jahtunud, pingulda nahka ja eemalda vaha karva kasvamisele vastassuunas kiire, kuid kindla liigutusega. Aseta vaha eemaldamise kohale kohe käsi, et valuaistingut vähendada. Kanna nahale depilatsioonijärgne õli või aaloe geel.




Harley Wax toodete ametlik maaletooja ja esindaja Eestis on
Cosmeta Trade OÜ (14548109, KMK EE102092204)
Kui soovid vahade kohta rohkem infot, helista telefonil 5800 0012 või kirjuta jane@cosmeta.ee