Kõvavahad

Harley Wax kõvavahad on mõeldud väiksematele ja tundlikumatele piirkondadele nagu
bikiini, kaenlaalused, näopiirkond.
Vaha madal sulamistemperatuur tagab kliendile mugavuse ja täieliku rahulolu. Kõvavahad sisaldavad parimaid koostisaineid ja eeterlikke õlisid. Hetkel on valikus viis erinevat vahasegu, mis on pakendatud 1kg pakendisse.
Harley Wax aaloe kõvavaha 1kg
(Aloe Hot Wax)
Meeldiva aroomiga kõvavaha.
Sisaldab vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos rafineeritud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Vaha sobib nii naistele kui meestele.
 

Harley Wax roosilõhnaline kõvavaha 1kg

(Rose Hote Wax)
Vaha on delikaatselt roosilõhnaline.
Sisaldab titaanium dioksiidi, mis annab vahale erilise pehmuse ja nahale kandmisel sileduse. Vähendab märgatavalt vaha nakkumist nahale, mis tagab vaha õrna eemaldamise ja väiksema valuaistingu. Põletikuvastase toimega, mistõttu sobib eriti hästi tundlikke piirkondade
vahatamiseks.
 

Harley Wax marjalõhnaline kõvavaha 1kg

(Summer Fruits Hot Wax)
Tugevalt marjalõhnalise aroomiga vaha, mis toob meelde suve ja päikese.
Sisaldab vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos rafineeritud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi.
 

Harley Wax šokolaadilõhnaline vaha

(Chocolate Hot Wax)
Mõnusa šokolaadiaroomiga vaha.
Sisaldab titaanium dioksiidi, mis annab vahale erilise pehmuse ja nahale kandmisel sileduse. Vähendab märgatavalt vaha nakkumist nahale, mis tagab vaha õrna eemaldamise ja väiksema valuaistingu. Põletikuvastase toimega, mistõttu sobib eriti hästi tundlikke piirkondade
vahatamiseks.
 
Harley Wax lavendlilõhnaline kõvavaha 1kg
(Lavender Hot Wax)
Meeldiva aroomi ja kauni värviga kõvavaha.
Sisaldab vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos rafineeritud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi.

NB!
Kõvavaha puhul on võtmetooteks vahatamiseelne õli, mis loob kaitsebarjääri naha ja vaha vahele, hoides ära naha venimise. Depilatsioon on kliendile meeldivam, valuaisting väheneb.
   
Harley Wax toodete ametlik maaletooja ja esindaja Eestis on
Cosmeta Trade OÜ (14548109, KMK EE102092204)
Kui soovid vahade kohta rohkem infot, helista telefonil 5800 0012 või kirjuta jane@cosmeta.ee