.

Harley Wax kõvavahad


Harley Wax kõvavahad on mõeldud väiksematele ja tundlikumatele piirkondadele
nagu bikiini, kaenlaalused, näopiirkond. Vaha madal sulamistemperatuur tagab kliendile mugavuse ja täieliku rahulolu. Kõvavahad sisaldavad parimaid koostisaineid ja eeterlikke õlisid. Hetkel on valikus viis erinevat vahasegu, mis on pakendatud 1kg pakendisse.
NB! Kõvavaha puhul on võtmetooteks vahatamiseelne õli, mis loob kaitsebarjääri naha ja vaha vahele, hoides ära naha venimise. Depilatsioon on kliendile meeldivam, valuaisting väheneb.

HARLEY WAX ROOSI KÕVAVAHA 1kg

Delikaatse roosilõhnaga kõvavaha, mille aroom ei jää kliendil märkamata, kui ta siseneb ruumi. Vaha koostises on kasutatud parimaid koostisosi ja eeterlikke õlisid. Muuhulgas sisaldab see titaanium dioksiidi, mis annab vahale erilise pehmuse ja nahale kandmisel sileduse. Vähendab märgatavalt vaha nakkumist nahale, mis tagab vaha õrna eemaldamise ja väiksema valuaistingu. Vahal on madal sulamistemperatuur. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Vaha ei jäta nahka kleepuvaks. Vaha sobib väiksemate ja tundlikumate piirkondade sh nägu, bikiini depilatsiooniks. Põletikuvastase toimega, mistõttu sobib eriti hästi tundlikke piirkondade vahatamiseks.
Lisa ostukorvi26 €

HARLEY WAX ŠOKOLAADI KÕVAVAHA 1kg

Karamellise piimasokolaadi lõhnaga kõvavaha, millest õhkub sulades magusust ja vaniljet. Vaha koostises on kasutatud parimaid koostisosi ja eeterlikke õlisid. Muuhulgas sisaldab see titaanium dioksiidi, mis annab vahale erilise pehmuse ja nahale kandmisel sileduse. Vähendab märgatavalt vaha nakkumist nahale, mis tagab vaha õrna eemaldamise ja väiksema valuaistingu. Vahal on madal sulamistemperatuur. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Vaha ei jäta nahka kleepuvaks. Vaha sobib väiksemate ja tundlikumate piirkondade sh nägu, bikiini depilatsiooniks. Põletikuvastase toimega, mistõttu sobib eriti hästi tundlikke piirkondade vahatamiseks.

Lisa ostukorvi26 €

HARLEY WAX SUVEMARJA VAHA 1kg
Suvemarja vaha on mõnusa marjase lõhnaga kõvavaha, mis toob meelde suvise moosikeetmise. Vaha koostises on kasutatud parimaid koostisosi ja eeterlikke õlisid. Muuhulgas sisaldab see vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos rafineeritud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Vahal on madal sulamistemperatuur, mis muudab toimingu meeldivaks ja peaaegu valutuks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Vaha ei jäta nahka kleepuvaks. Vaha sobib väiksemate ja tundlikumate piirkondade sh nägu, bikiini depilatsiooniks.
Lisa ostukorvi26 €

HARLEY WAX AALOE KÕVAVAHA 1KG

Aaloe kõvavaha on äärmiselt õrn ja delikaatse aroomiga toode professionaalseks kasutamiseks. Vaha koostises on kasutatud parimaid koostisosi ja eeterlikke õlisid. Muuhulgas sisaldab see vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos rafineeritud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Vahal on madal sulamistemperatuur, mis muudab toimingu meeldivaks ja peaaegu valutuks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Vaha ei jäta nahka kleepuvaks. Vaha sobib väiksemate ja tundlikumate piirkondade sh nägu, bikiini depilatsiooniks.
Lisa ostukorvi26 €

HARLEY WAX LAVENDLI KÕVAVAHA 1kg

Meeldiva lavendli aroomiga kõvavaha, mis mõjub rahustavalt. Vaha koostises on kasutatud parimaid koostisosi ja eeterlikke õlisid. Muuhulgas sisaldab see vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos rafineeritud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Vahal on madal sulamistemperatuur, mis muudab toimingu meeldivaks ja peaaegu valutuks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Vaha ei jäta nahka kleepuvaks. Vaha sobib väiksemate ja tundlikumate piirkondade sh nägu, bikiini depilatsiooniks.
Lisa ostukorvi26 €


HARLEY WAX KÕVAVAHA KASUTAMINE

Kuumuta vaha madalal temperatuuril (ca 70C) aeg-ajalt segades, kuni vaha saavutab pehme mee konsistentsi. Testi vaha kuumust randme siseküljel. Kõvavaha puhul on võtmetooteks vahatamiseelne õli, mis loob kaitsebarjääri naha ja vaha vahele, hoides ära naha venimise. Depilatsioon on kliendile meeldivam, valuaisting väheneb. Kanna spaatliga 90 kraadise nurga all eelnevalt puhastatud ja õliga ettevalmistatud nahale karva kasvu suunas õhuke kiht vaha. Kanna nahale võimalikult õhuke kiht. Kui vaha on nahal jahtunud, pingulda nahka ja eemalda vaha karva kasvamisele vastassuunas kiire, kuid kindla liigutusega. Aseta vaha eemaldamise kohale kohe käsi, et valuaistingut vähendada. Kanna nahale depilatsioonijärgne õli või aaloe geel.