.

Harley Wax purgi- ja padrunvahad

Harley Wax traditsioonilised purgivahad on mõeldud suuremate kehapiirkondade (käed, jalad, selg, rind) vahatamiseks. Saadaval on neli erinevat lõhnasegu.  Vahade koostises on kasutatud parimaid koostisosi ja eeterlikke õlisid. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm.  Kanda nahale võimalikult õhukese kihina.  Purgi- ja padrunvahade nahalt eemaldamiseks tuleb kasutada vahapaberit. Ei jäta nahka kleepuvaks.
HARLEY WAX SUVEMARJA PURGIVAHA 800ml
Suvemarja vaha on mõnusa marjase lõhnaga purgivaha. Vaha sisaldab vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos puhastatud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Kanda nahale võimalikult õhukese kihina. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Sobib suuremate pindade nagu käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
Lisa ostukorvi20 €

HARLEY WAX SUVEMARJA PURGIVAHA 500g

Suvemarja vaha on mõnusa marjase lõhnaga purgivaha. Vaha sisaldab vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos puhastatud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Kanda nahale võimalikult õhukese kihina. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Sobib suuremate pindade nagu käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.

Lisa ostukorvi13,50 €

HARLEY WAX SUVEMARJA PADRUNVAHA 100ml
Suvemarja vaha on mõnusa marjase lõhnaga padrunvaha. Vaha sisaldab vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos puhastatud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Kanda nahale võimalikult õhukese kihina. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Sobib suuremate pindade nagu käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
Lisa ostukorvi3,50 €

HARLEY WAX ROOSI PURGIVAHA 800ml

Delikaatse roosilõhnaga purgivaha. Sisaldab titaanium dioksiidi, mis annab vahale erilise pehmuse ja nahale kandmisel sileduse ning vähendab märgatavalt vaha nakkumist nahale. Seetõttu on vaha eemaldamine nahalt õrnem ja valuaisting väiksem. Põletikuvastase toimega, mistõttu sobib eriti hästi tundlikule, õhukesele ja/ või kuivale nahale või suvel, kui päikest on rohkem. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Sobib käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
Lisa ostukorvi20 €

HARLEY WAX ROOSI PURGIVAHA 500g

Delikaatne roosilõhnaga purgivaha. Sisaldab titaanium dioksiidi, mis annab vahale erilise pehmuse ja nahale kandmisel sileduse ning vähendab märgatavalt vaha nakkumist nahale. Seetõttu on vaha eemaldamine nahalt õrnem ja valuaisting väiksem. Põletikuvastase toimega, mistõttu sobib eriti hästi tundlikule, õhukesele ja/ või kuivale nahale või suvel, kui päikest on rohkem. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Sobib käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
Lisa ostukorvi13,50 €

HARLEY WAX ROOSI PADRUNVAHA 100ml

Delikaatse roosilõhnaga padrunvaha. Sisaldab titaanium dioksiidi, mis annab vahale erilise pehmuse ja nahale kandmisel sileduse ning vähendab märgatavalt vaha nakkumist nahale. Seetõttu on vaha eemaldamine nahalt õrnem ja valuaisting väiksem. Põletikuvastase toimega, mistõttu sobib eriti hästi tundlikule, õhukesele ja/ või kuivale nahale või suvel, kui päikest on rohkem. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Sobib käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
Lisa ostukorvi3,50 €

HARLEY WAX KULDNE PURGIVAHA 800ml

Kuldne purgivaha on spetsiaalselt välja töötatud väga tugevale karvale. Sobib ideaalselt meestele. Vaha sisaldab vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos puhastatud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Kanda nahale võimalikult õhukese kihina. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Sobib käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
Lisa ostukorvi20 €

HARLEY WAX KULDNE PURGIVAHA 500ml

Kuldne purgivaha on spetsiaalselt välja töötatud väga tugevale karvale. Sobib ideaalselt meestele ja tugevale karvale. Vaha sisaldab vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos puhastatud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Kanda nahale võimalikult õhukese kihina. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Sobib käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
Lisa ostukorvi13,50 €
HARLEY WAX KULDNE PADRUNVAHA 100ml
Kuldne padrunvaha on spetsiaalselt välja töötatud väga tugevale karvale. Sobib ideaalselt meestele. Vaha sisaldab vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos puhastatud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Kanda nahale võimalikult õhukese kihina. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Sobib käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
Lisa ostukorvi3,50 €

HARLEY WAX TEEPUUÕLI PURGIVAHA 500g

Vaatamata sellele, et vahas on kasutatud teepuuõli, on see delikaatse ja õrna aroomiga. Sisaldab titaanium dioksiidi, mis annab vahale erilise pehmuse ja nahale kandmisel sileduse ning vähendab märgatavalt vaha nakkumist nahale. Seetõttu on vaha eemaldamine nahalt õrnem ja valuaisting väiksem. Põletikuvastase toimega, mistõttu sobib eriti hästi tundlikule, õhukesele ja/ või kuivale nahale või suvel, kui päikest on rohkem. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 1mm. Sobib käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
Lisa ostukorvi13,50 €


HARLEY WAX PURGI- JA PADRUNVAHADE KASUTAMINE

Purgivahad
Aseta vahapurk vahasoojendajasse ja kuumuta vaha keskmisel temperatuuril aeg-ajalt segades, kuni vaha saavutab vedela mee konsistentsi. Testi vaha kuumust randme siseküljel. Kanna spaatliga 90 kraadise nurga all eelnevalt puhastatud kuivale nahale karva kasvu suunas õhuke kiht vaha. Aseta vahale vahapaber, silu käega paber vaha külge. Pingulda nahka ja eemalda vahapaber karva kasvamisele vastassuunas kiire, kuid kindla liigutusega. Aseta vaha eemaldamise kohale kohe käsi, et valuaistingut vähendada.  Vajadusel võib vaha kanda samale kohale 2-3 korda. Kanna nahale depilatsioonijärgne õli või aaloe geel.

Padrunvahad

Aseta vahapadrun vahasoojendajasse. Testi vaha kuumust randme siseküljel. Kanna õhuke kiht padrunvaha 45 kraadise nurga all eelnevalt puhastatud kuivale nahale karva kasvu suunas. Aseta vahale vahapaber, silu käega paber vaha külge. Pingulda nahka ja eemalda vahapaber karva kasvamisele vastassuunas kiire, kuid kindla liigutusega. Aseta vaha eemaldamise kohale kohe käsi, et valuaistingut vähendada.  Vajadusel võib vaha kanda samale kohale 2-3 korda. Kanna nahale depilatsioonijärgne õli või aaloe geel.