.

Sinu heaks loodud hooldused


Pakun sulle hoolduseid sellistelt nahahoolduse sarjadelt nagu pHformula, BDR  ja Nimue Skin Technology. Kõik sarjad sisaldavad tugevaid aktiivaineid.

BDR - Beauty Defect Repair on Saksa päritolu brändi kontseptsiooni alustalaks on dermatseutiline aktiivhoolduse liin, nanotehnoloogilised toimeained, täiuslik keemilise koorimise kontseptsioon ja mitmed patenteeritud aparaatsed tehnoloogiad. Hooldused viiakse läbi spetsiaalse BDR aparaadi abil, mille otsikud on ühekordsed ja steriilsed.

pHformula kodumaaks on Hispaania. See on esimene kosmetseutiline hoolduse sari, mille tooted põhinevad kosmeetiliste ja meditsiiniliste retseptide segul. Hooldussüsteem rajaneb regeneratiivse meditsiini tehnoloogial, mille põhimõtteks on esile kutsuda kontrollitud keemiline naha uuenemine.  pHformula puhul on kõik hoolduste puhul ei kasutata aparaate v.a MESO hooldus.

Nimue on Lõuna-Aafrikas juhtiva plastilise kirurgi poolt välja töötatud kosmetseutiline nahahoolduse sari, mis põhineb biotehnoloogiliselt ja looduslikest allikatest saadud aktiivainetel. Nende eesmärk on nahka ravida, taastada, taasnoorendada, antioksüdeerida.