.

Aktiivhooldused

Broneeri aeg siin   
BDR bioloogiline koorimine
60min/ 48€
Re-action Natural on noorendav ja korrigeeriv intensiivhooldus kuivale nahale, kortsude tasandamiseks, päikesekahjustuse eemaldamiseks, pigmendilaikude raviks. Põhineb happelisel koorival piim- ja sidrunhappe kokteilil.
Re-action Deep on korrigeeriv intensiivhooldus rasuse, suurepoorilise stressi- ja ärritusnähtudega naha ja ka aknelise või aknele kalduva naha heaolu ja ilu taastamiseks. Põhineb glükoolhappel.
Mõlemad hooldused sisaldavad ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, spetsiaalseid seerumeid, aktiivmaski ja näokreemi. Hoolduste puhul kasutatakse 10% kuni 40% happekokteili.
Parema tulemuse saavutamiseks on soovitav protseduuri teostada kuurina üks kord nädalas 4-6 korda.
BDR jumet taastav niisutav hooldus
90min/ alates 55€

Intensiivhooldus naha probleemide nagu miimikajooned näol ja kaelal, langenud toonus korrigeerimiseks. Lähtudes naha seisundist ja vanusest sisaldab hooldus naha ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, selle järgselt naha mikrolihvimist aparaadiga, spetsiaalseid seerumeid, aktiivmaski ja näokreemi. Hoolduse tulemusena paraneb näonaha kvaliteet, nahapind ühtlustub ning nahk saab tagasi terve ja särava jume.
Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav protseduuri teostada kuurina üks kord nädalas 4-6 korda.
BDR probleemse naha hooldus
90min/ alates 55€
Hooldus on mõeldud naha probleemidele nagu akne, armid, rasu ja poorid. Hoolduse tulemusena on nahk puhtam ja võtab paremini vastu igapäevase nahahoolduse aktiivaineid. Lähtudes naha seisundist ja vanusest sisaldab hooldus naha ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, selle järgselt naha intensiivset lihvimist Profipeel aparaadiga. Vajadusel kasutatakse eraldi otsikut lokaalselt armide/ kortsude põhjade töötlemiseks. Sellele järgnevad spetsiaalsed seerumid, aktiivmask ja näokreem.
Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav hooldust korrata 1 kord nädalas kuni 6 korda.
BDR noorendav kollageenteraapia hooldus
90min/ alates 60€

BDR kollageenteraapia ehk dermalift on mesoteraapia meetod, mis stimuleerib nahka väikeste nõelakestega, tekitades nahale imeväikesed mikrokanalid. BDR dermalift on võrreldes teiste sarnaste meetoditega (dermaroller, dermapen) meeldiv ja praktiliselt valutu. Hooldus annab nahale kohese värskuse ja elujõu. Nahk on siledam, niisutatum ja pehmem. Mehhaanilises mesoteraapias aktiveeritakse mikronõelte poolt kollageeni ja elastiini sünteesi, mis toimib nahka pinguldavalt ja miimikakortse siluvalt. Hoolduses kasutatavad aktiivained pinguldavad, puhastavad ja koorivad näonahka. Kiireneb rakkude jagunemine, paraneb naha verevarustus. Hoolduse tulemusena paraneb naha kvaliteet, kortsud ja miimikajooned vähenevad ning nahk saab tagasi terve ja särava jume. Hooldus sobib kõigile, kes soovivad parandada naha kvaliteeti. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav hooldust korrata 1 kord nädalas kuni 6 korda.

BDR nahka elustav hooldus
90min/ alates 65€
Intensiivsem, kui BDR noorendav kollageenteraapia, kuna sisaldab lisaks enne dermalifti naha mehaanilist lihvimist.

BDR intensiivselt noorendav hooldus "100 iluminutit"
100min/ 75€

Täiuslik noorendav ja nahka elustav hoolitsus, mis parandab naha välimust, tasandab aja- ja vananemismärke ning miimilisi kortse. Sisaldab nii koorimist, naha lihvimist ja kollageenteraapiat erinevate otsikutega, nanotehnoloogilisi seerumeid, maski ja lõpukreemi.
Sobilik hooldus vananemisest tingitud muutuste korral, kuivale nahale, õhukesele või tundlikule nahale, hüperpigmentatsiooniga nahale, kahvatule või tuhmile nahale, toonust vajavale nahale.
Naha seisund paraneb märgatavalt juba peale esimest protseduuri, miimilised kortsud taanduvad, näoovaali kontuur paraneb, naha elastsus ja toonus paranevad, aktiivained mida kasutatakse hoolduse käigus toetavad ka edaspidi naha nooruse säilitamist, nahk on puhas ja sile ja niisutatud.

BDR armide ja sügavate kortsude tasandamine
90min/ 50€

Hooldus on vähendab sügavaid kortse ja arme. Hooldus on väga hea alternatiiv täitesüstidele! Sügavad kortsud saavad alguse naha sügavamamast kihist ehk dermisest. Vananedes väheneb kollageeni (proteiini, mis seisab hea selle eest, meie nahk oleks sile) tootmine. Selle tulemusena tekivad nahale joonekesed ja kortsud. Kasutades naha hoolduses BDR dermatseutikume ja aparaati, tasanduvad miimikajooned ja kortsud ning aktiveeritakse kollageeni tootmine dermises.

Hooldus stimuleerib kehaomase elastiini ja kollageeni tootmist, silub kortsu- ja armipõhjasid. Hooldus tagab kohese ja intensiivse aktiivainete imendumise ja kõikide nahafunktsioonide aktiveerimise, et toetada kortsude/ armide paranemist.

Nimue aktiivne hooldus bioaktiivkompleksi või 35% glükoolhappega
75min/ alates 45€
Hooldus on tõhus, kuid õrn ja ohutu aktiivne ravi, mille tulemusena muutub naha tekstuur ühtlasemaks, säravamaks ja elujõulisemaks. Nahk on pärast hooldust sügavalt niisutatud ja elastsem. Väheneb pooride suurus. Hooldust on soovitav läbida kord nädalas või iga kahe nädala tagant kuurina, mis koosneb 6-12 hooldusest. Kuuri võib korrata kaks korda aastas.
NB! Glükoolhappe hooldust ei teostata suveperioodil.
pHformula konsultatsioon ja eelhooldus
45min/ 19€

Eelneb alati pHformula A.C.N.E, M.E.L.A., C.R ja A.G.E nahauuenduse protseduurile. Konsultatsiooni jooksul selgitatakse välja sinu naha tundlikkuse tase, hinnatakse naha seisundit ja lepitakse kokku hoolduse kava.

pHformula A.G.E vananemisvastane näohooldus
50min/ 59€
Tõhus nahka uuendav protseduur, mis leevendab naha vananemise ilminguid (näiteks kortsud, pigmendimuutused, tuhm nahk, lõtvunud nahk, pindmised ja keskmise sügavusega miimikakortsud). Nahk on pärast protseduuri säravam, siledam, jume ühtlasem.
pHformula A.C.N.E akne ja probleemse naha hooldus
60min/ 59€
A.C.N.E. aktiivlahus aitab kõrvaldada peamised akne ilmingud nagu komedoonid, põletikud, vistrikud ning ebatasane naha pind. Aktiivlahus läbistab tõhusalt poore, lahustab sinna kogunenud mustuse ning hoiab kontroll all mikroobide vohamise aknele kalduvas nahas. Lahus pakub põletikuvastast leevendust koos tugeva keratolüütilise toimega, aidates normaliseerida probleemset nahka. Hoolduse järgselt põletikukolded vähenevad, nahk on siledam, aknest tekkinud pigmentatsioon muutub heledamaks.
pHformula M.E.L.A hüperpigmentatsiooniga naha hooldus
60min/62€
Unikaalne pHformula „energiasavi“ vähendab epidermisesse kogunenud melaniini, pärsib melaniini tekitava ensüümi aktiivsust. Samal ajal stimuleerib epidermise uuenemist ja kiirendab olemasoleva melaniini eemaldumist nahast.
pHformula C.R kroonilise punetuse, tundliku naha hooldus
60min/ 59€
Tõhus nahauuenduse hooldus kroonilise punetuse ja rosaatseale kalduva naha puhul. Sümptomid: nina, põskede või lõua püsiv nahapunetus, kergesti ärrituv nahk, mis sageli kipitab või pakitseb, tihti kaasnevad väikesed silmaga märgatavad veresooned. Hoolduse järgselt väheneb punetus. Nahk muutub tugevamaks ja vähem vastuvõtlikumaks.
pHformula A.C.N.E 365 akne ja probleemse naha näohooldus
60min/ 50€
Aitab hoida kontrolli all probleemset nahka. Lahuses olevad ained aitavad lahustada ummistusi. Lahus pakub põletikuvastast leevendust Hoolduse järgselt põletikukolded vähenevad, nahk on siledam, aknest tekkinud pigmentatsioon muutub heledamaks. NB! Kuna tegemist on leebe happega, saab protseduuri teostada suvekuudel. Vaatamata sellele peab klient kasutama vähemalt 10 päeva jooksul tugevamat päiksekaitset.
pHformula A.G.E 365 vananemisvastane näohooldus
60min/ 50€
Nahka uuendav protseduur, mis leevendab naha vananemise ilminguid. Nahk on pärast protseduuri säravam, siledam, jume ühtlasem. NB! Kuna tegemist leebe happega, saab protseduuri teostada suvekuudel. Vaatamata sellele peab klient kasutama vähemalt 10 päeva jooksul tugevamat päiksekaitset