Aktiivhooldused

  
Nimue aktiivne taasnoorendav hooldus bioaktiivkompleksi või 35% glükoolhappega
75min/ alates 45€
Hooldus on tõhus, kuid õrn ja ohutu aktiivne ravi, mille tulemusena muutub naha tekstuur ühtlasemaks, säravamaks ja elujõulisemaks. Nahk on pärast hooldust sügavalt niisutatud ja elastsem. Väheneb pooride suurus. Hooldust on soovitav läbida kord nädalas või iga kahe nädala tagant kuurina, mis koosneb 6-12 hooldusest. Kuuri võib korrata kaks korda aastas.
NB! Glükoolhappe hooldust ei teostata suveperioodil.
pHformula konsultatsioon ja eelhooldus
45min/ 19€

Eelneb alati pHformula A.C.N.E, M.E.L.A., C.R ja A.G.E nahauuenduse protseduurile. Konsultatsiooni jooksul selgitatakse välja sinu naha tundlikkuse tase, hinnatakse naha seisundit ja lepitakse kokku hoolduse kava.

pHformula A.G.E vananemisvastane näohooldus
50min/ 59€
Tõhus nahka uuendav protseduur, mis leevendab naha vananemise ilminguid (näiteks kortsud, pigmendimuutused, tuhm nahk, lõtvunud nahk, pindmised ja keskmise sügavusega miimikakortsud). Nahk on pärast protseduuri säravam, siledam, jume ühtlasem.
pHformula A.C.N.E akne ja probleemse naha hooldus
60min/ 57€
A.C.N.E. aktiivlahus aitab kõrvaldada peamised akne ilmingud nagu komedoonid, põletikud, vistrikud ning ebatasane naha pind. Aktiivlahus läbistab tõhusalt poore, lahustab sinna kogunenud mustuse ning hoiab kontroll all mikroobide vohamise aknele kalduvas nahas. Lahus pakub põletikuvastast leevendust koos tugeva keratolüütilise toimega, aidates normaliseerida probleemset nahka. Hoolduse järgselt põletikukolded vähenevad, nahk on siledam, aknest tekkinud pigmentatsioon muutub heledamaks.
pHformula M.E.L.A hüperpigmentatsiooniga naha hooldus
60min/62€
Unikaalne pHformula „energiasavi“ vähendab epidermisesse kogunenud melaniini, pärsib melaniini tekitava ensüümi aktiivsust. Samal ajal stimuleerib epidermise uuenemist ja kiirendab olemasoleva melaniini eemaldumist nahast.
pHformula C.R kroonilise punetuse, tundliku naha hooldus
60min/ 57€
Tõhus nahauuendushooldus kroonilise punetuse ja rosaatseale kalduva naha puhul. Sümptomid: nina, põskede või lõua püsiv nahapunetus, kergesti ärrituv nahk, mis sageli kipitab või paktiseb, tihti kaasnevad väikesed silmaga märgatavad veresooned. Hoolduse järgselt väheneb punetus. Nahk muutub tugevamaks ja vähem vastuvõtlikumaks.
MCCM tundliku, aknelise ja rosaatsea ilmingutega naha hooldus
60min/ 55€
Hoolduslahus sisaldab aselaiinhapet ja heksapeptiide. Hooldus aitab uuendada nahka, vähendab naha sarvkihi paksust, on antibakteriaalsete ja põletikuvastaste omadustega. Sobib kerge ja keskmise raskusega akne raviks, samuti I ja II astme rosaatsea ja põletikujärgselt tekkinud pigmentatsiooni raviks. Aknelise naha puhul võib tulemuse tõhustamiseks kombineerida hooldust mehaanilise puhastusega. Soovituslik hoolduste arv: 4-6 korda 2 nädalase vahega või ühekordse igakuise puhastava ja niisutava hooldusena. Sobib ka suviseks nahahoolduseks. Hoolduse tulemusena on nahk niisutatud, nahapind puhtam, põletikukolded ja punetus on vähenenud.
MCCM särahooldus tuhmile ja niiskusvaesele nahale
60min/ 55€
Hoolduslahus sisaldab piimhapet, arginiini ja allantoiini, mis annavad kombinatsioonis nahale kohese sära. Aitab vähendada kortsude sügavust, suurendada naha paksust ja siledust läbi kollageeni ja proteiinide sünteesi. Tõstab näokontuuri. Tänu piimhappele on nahk säravam ja niisutatum. Hooldus sobib tuhmile, kuivale ja vähese elatstsusega nahale, pindmistele kortsudele ja joontele. Soovituslik hoolduste arv: 4-6 korda 1 nädalase vahega või ühekordse igakuise puhastava ja niisutava hooldusena.
MCCM volüümi andev hooldus küpsemale nahale
60min/ 57€
Hoolduslahus sisaldab fütiin- ja püroviinamarihapet, mis kombineerituna annavad nahale tugeva niisutatuse. Nahk on pärast hooldust elavam, kortsud pehmemad, pigmendilaigud muutuvad heledamaks. Hooldusel on näokontuuri tõstev efekt. Hooldus sobib vanusest alates 35 eluaastat. Soovituslik hoolduste arv: 4-6 korda 1 nädalase vahega või ühekordse igakuise puhastava ja niisutava hooldusena.
MCCM nahka pinguldav hooldus
60min/ 55€

Hooldus niisutab sügavuti, andes nahale pinguldatuse ja sileduse. Hoolduslahus sisaldab piimhapet ja DMAEd (dimetüülaminoetanooli), mida saadakse rasvaste kalade õlist. Piimhappel on niisutav, nahka pleegitav ja noorendav toime. Piimhappe toimel naha sarvkiht õheneb, kuid pärisnahas olevad kollageeni ja elastiini süsntees aktiveerub, mille tulemusena muutub pärisnahk kohevamaks. DMAE võitleb vananemisilmingutega. Aitab kaasa naha elastuse tõusule, niisutab ja annab nahale sära. Soovituslik hoolduste arv: 4-6 korda 2 nädalase vahega või ühekordse igakuise puhastava ja niisutava hooldusena.
MCCM nahka helendav hooldus hüperpigmentatsiooniga nahale
60min/ 57€
Hooldus on mõeldud hüperpigmentatsiooni käes vaevlevale nahale, mis on tingitud päikesest, vanusest, rasedusest või on tekkinud aknejärgselt. Hoolduslahus on kombinatsioon piim-, salitsüül-, tsitrus- ja kojici happest ning arbutiinist. Soovituslik hoolduste arv: 4-6 korda 1 nädalase vahega.