.

Aparaadihooldused


Medika ultraheli sügavpuhastus koos mikromassaažiga
60min/ alates 45€
Ultraheli sügavpuhastus ehk kavitatsioon eemaldab nahalt liigse mustuse ja rasu, puhastab poorid, eemaldab surnud naharakud ning taastab naha elastsuse, stimuleerides kollageeni ja elastiini tootmist. Ultraheliga tekitatud mikrovibratsioon masseerib, mille tulemusena võimeneb kudede uuenemine ja aktiveeruvad naha ainevahetusprotsessid. Ultraheli sügavpuhastus ei traumeeri nahka ega ole valulik. Medika aparaatne ultraheli sisaldab ainulaadset desinkrustatsiooni programmi, mis aitab rasukorke pehmendada ja paremini eemaldada. Lisaks sisaldab hooldus spetsiaalselt väljatöötatud mikromassaaži, mille käigus saab imendada nahka erinevaid seerumeid.
Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja igas vanuses.


Hooldust teostan spetsiaalselt ultraheli hoolduseks väljatöötatud Anesi toodetega.
Medika nõelavaba mesoteraapia 
alates 15min/ alates 15€
Nõelavaba mesoteraapia ehk elektroporatsioon on meditsiiniliselt tõestatud toimega hooldus, mille puhul tekib raku ümber elektriväli ja toimeainete molekulid saavad siseneda rakku. Medika mesoteraapilise aparaadi puhul kombineeritakse elektroporatsiooni ultraheliga, mis annab hooldusele veelgi paremad tulemused, parandades rakumembraanide läbilaskvust. Nõelavaba mesoteraapia on väga hea alternatiiv süstepõhisele mesoteraapiale, sest hooldus on valuvaba ja ei tekita tüsistusi nagu hematoomid, tursed, infektsioon. Hoolduses kasutatakse vaid puhtaid, spetsiaalseid seerumeid. Medika mesoteraapia pakub eelprogrammeeritud hooldusi sõltuvalt vanusest ja naha probleemist. Mesoteraapia sobib väsinud ja/või kuivale nahale, lõtvunud nahale, hüperpigmentatsiooni raviks, aknele, laienenud pooridele, kuperoosale, naha enneaegsete vananemisilmingute raviks. Väga hea tulemus saavutame kombinatsioonis happehoolduse või mikrodermabrasiooniga.
Medika teemantlihvimine 
alates 45min/ alates 40€
Mikrodermabrasioon ehk mikrolihvimine ehk teemantlihvimine on naha kontrollitud ("System Vacum Control") mehaaniline koorimine teemantotsiku abil, mille käigus naha pealmisest epidermise kihist eemaldatakse surnud naharakud ja elavneb uute rakkude toomine. Sarvkesta kontrollitud koorimise tulemusena paraneb oluliselt toimeainete imendumine naha sügavamatesse kihtidesse. Kiireneb kollageeni ja elastiini tootmine ning naha vereringe, pidurdub naha enneaegne vananemine. Mikrodermabrasiooni tulemusel tasanduvad akne armid, peened kortsud silmade ja suu ümbruses ning väheneb hüperpigmentatsioon. Aitab puhastada ummistunud poore ja alandab põletikku. Sobib ka elutu, hüpoksilise naha hoolduseks. Võib kasutada kõikidel keha piirkondadel. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele, nii naistele kui meestele.
Kollageenteraapia dermapeniga
alates 90min/ alates 70€
 
Kollageenteraapia stimuleerib nahas kollageeni ja elastiini sünteesi, mille tulemusena paraneb oluliselt naha struktuur: nahk sileneb, kortsupõhjad muutuvad pehmemaks, armid silenevad, pigmendilaigud ühtlustuvad, pooride suurus väheneb. Tänu elastiini ja kollageeni tootmisele muutub nahk paksemaks, paraneb naha elastsus. Teraapia suurendab vitamiinide ja ravilahuste imendumist. Kuna nahk uueneb keskmiselt 28 päeva jooksul, siis hooldustulemused on näha 4-6 nädala möödumisel. Hooldus on üks efektiivsemaid viise naha taasnoorendamiseks ja turvaline alternatiiv laserhooldusele. Parima tulemuse saamiseks soovitan hooldust kuurina (4X). Väga head tulemused kombineerituna koos mesoteraapiaga.
Darsenval elektriravi
alates 10min/ alates 7€
Tegemist on aparaadiga (kutsutakse ka teslavooluaparaadiks), mis tekitab klaaselektroodis ionisatsiooni. Selle tulemusena tuuakse vool klaasi pinnale, kus toimub elektri lagunemine (avaldub sädemetena). Elektri lagunemine aktiveerib õhus oleva hapniku ja tekib osoon. See kiirendab naha paranemist, ahendab poore, desinfitseerib ja vähendab rasunäärmete tööd. Lisaks tunned nahal soojust, mis rahustab tundenärve, kiirendab ainevahetust, tasandab naha värvi. Darsenval hooldus sobib ideaalselt, kui sul on rasune või kombineeritud ja/ või akneline nahk.