.

BDR hooldused

Broneeri aeg siin   

BDR bioloogiline koorimine
60min/ 48€
Re-action Natural on noorendav ja korrigeeriv intensiivhooldus kuivale nahale, kortsude tasandamiseks, päikesekahjustuse eemaldamiseks, pigmendilaikude raviks. Põhineb happelisel koorival piim- ja sidrunhappe kokteilil.
Re-action Deep on korrigeeriv intensiivhooldus rasuse, suurepoorilise stressi- ja ärritusnähtudega naha ja ka aknelise või aknele kalduva naha heaolu ja ilu taastamiseks. Põhineb glükoolhappel.
Mõlemad hooldused sisaldavad ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, spetsiaalseid seerumeid, aktiivmaski ja näokreemi. Hoolduste puhul kasutatakse 10% kuni 40% happekokteili.
Parema tulemuse saavutamiseks on soovitav protseduuri teostada kuurina üks kord nädalas 4-6 korda.
BDR jumet taastav niisutav hooldus
90min/ alates 55€

Intensiivhooldus naha probleemide nagu miimikajooned näol ja kaelal, langenud toonus korrigeerimiseks. Lähtudes naha seisundist ja vanusest sisaldab hooldus naha ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, selle järgselt naha mikrolihvimist aparaadiga, spetsiaalseid seerumeid, aktiivmaski ja näokreemi. Hoolduse tulemusena paraneb näonaha kvaliteet, nahapind ühtlustub ning nahk saab tagasi terve ja särava jume.
Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav protseduuri teostada kuurina üks kord nädalas 4-6 korda.
BDR probleemse naha hooldus
90min/ alates 55€
Hooldus on mõeldud naha probleemidele nagu akne, armid, rasu ja poorid. Hoolduse tulemusena on nahk puhtam ja võtab paremini vastu igapäevase nahahoolduse aktiivaineid. Lähtudes naha seisundist ja vanusest sisaldab hooldus naha ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, selle järgselt naha intensiivset lihvimist Profipeel aparaadiga. Sellele järgnevad spetsiaalsed seerumid, aktiivmask ja näokreem.
Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav hooldust korrata 1 kord nädalas kuni 6 korda.
BDR noorendav kollageenteraapia hooldus
90min/ alates 60€

BDR kollageenteraapia ehk dermalift on mesoteraapia meetod, mis stimuleerib nahka väikeste nõelakestega, tekitades nahale imeväikesed mikrokanalid. BDR dermalift on võrreldes teiste sarnaste meetoditega (dermaroller, dermapen) meeldiv ja praktiliselt valutu. Hooldus annab nahale kohese värskuse ja elujõu. Nahk on siledam, niisutatum ja pehmem. Mehhaanilises mesoteraapias aktiveeritakse mikronõelte poolt kollageeni ja elastiini sünteesi, mis toimib nahka pinguldavalt ja miimikakortse siluvalt. Hoolduses kasutatavad aktiivained pinguldavad, puhastavad ja koorivad näonahka. Kiireneb rakkude jagunemine, paraneb naha verevarustus. Hoolduse tulemusena paraneb naha kvaliteet, kortsud ja miimikajooned vähenevad ning nahk saab tagasi terve ja särava jume. Hooldus sobib kõigile, kes soovivad parandada naha kvaliteeti. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav hooldust korrata 1 kord nädalas kuni 6 korda.

BDR nahka elustav hooldus
90min/ alates 65€
Intensiivsem, kui BDR noorendav kollageenteraapia, kuna sisaldab lisaks enne dermalifti naha mehaanilist lihvimist.

BDR intensiivselt noorendav hooldus "100 iluminutit"
100min/ 75€

Täiuslik noorendav ja nahka elustav hoolitsus, mis parandab naha välimust, tasandab aja- ja vananemismärke ning miimilisi kortse. Sisaldab nii koorimist, naha lihvimist ja kollageenteraapiat erinevate otsikutega, nanotehnoloogilisi seerumeid, massaaži, maski ja lõpukreemi.
Sobilik hooldus vananemisest tingitud muutuste korral, kuivale nahale, õhukesele või tundlikule nahale, hüperpigmentatsiooniga nahale, kahvatule või tuhmile nahale, toonust vajavale nahale.
Naha seisund paraneb märgatavalt juba peale esimest protseduuri, miimilised kortsud taanduvad, näoovaali kontuur paraneb, naha elastsus ja toonus paranevad, aktiivained mida kasutatakse hoolduse käigus toetavad ka edaspidi naha nooruse säilitamist, nahk on puhas ja sile ja niisutatud.