.

Muud hooldused

   Broneeri aeg siin
Depilatsioon
alates 10 min/ alates 7€
Vahatamise puhul eemaldatakse karv koos karvajuure ja sibulaga, kuid jagunemisvõimelised rakud säilivad. Vahatamist tuleb korrata sõltuvalt karvakasvu kiirusest. Mida rohkem vahatamist teostada, seda nõrgemaks muutub tagasi kasvav karv. Samuti pikeneb tagasikasvu aeg. Mida tugevam on karv, seda tugevam on ebamugavustunne vahatamisel. Valuaisting on tugevam naise tsükli teises pooles.
Purgi- ja padrunvaha puhul kasutatakse vaha eemaldamiseks vahapaberit. Purgivaha on omal kohal suurematel kehapindadel nagu sääred, reied, selg, rind, käed. Kõva vaha puhul ei kasutata vahapaberit, vaid paberi asemel vaha ennast. Kõva vahaga saab eemaldada karvad väiksematelt kehapindadelt (näiteks kulmud, lõug, ülahuul, kaenlaalused, bikiini piirkond). Kõvavahaga depilatsioon sobib tavaliselt ka tundlikule nahale.
Enne vahatamist puhastatakse piirkond, kantakse nahale õli sisaldav kaitse ja kaetakse spaatliga vahatatav piirkond. Karvad eemaldatakse nahalt vahapaberi või vaha endaga. Pärast vaha eemaldamist puhastatakse nahk ja kantakse sellele rahustav kreem või õli.
Pediküür
alates 75 min/ alates 32€
Klassikalise pediküüri puhul toimub jalgade leotamine soojas vees, millele on lisatud tavaliselt spetsiaalset leotusvahendit. See aitab su jalgadel lõõgastuda ja nahka pehmendada, kuna leotusvahend sisaldab üldjuhul eeterlikke õlisid ja pindaktiivseid aineid. Leotuse ajal eemaldatakse küünelakk, kui see osutub vajalikuks ja lõigatakse tagasi küüned. Seejärel toimub jalataldade raspeldamine, küünenahkade tagasilükkamine, küüneplaatide puhastus ja küünte viilimine. Pediküüri jätkatakse küünenahkade õlitamise, jalgade kreemitamise ning kerge massaažiga. SPA pediküürile lisandub jalgade koorimine, massaaž ja sügavniisutav mask. Pediküür lõpeb soovi korral kas tava- või geellakiga.
 Mavex Swiss pediküür
alates 40 min/ alates 38€
Mavex Swiss hooldus on kiire, kuid tõhus. Mavex on Šveitsi eksklusiivbränd, mille kõrgtehnoloogilised tooted sisaldavad ravim-ja alpitaimi, soolakristalle, happeid. Mavex pediküüri puhul kasutatakse spetsiaalseid plaastreid, mis eemaldavad täielikult pragunenud naha, paksendid ja seda lihtsalt ning efektiivselt. See on õrn ja meeldiv protseduur, mis annab jalgadele uue sära, erakordse pehmuse ja kergustunde. Seejärel leotatakse jalgu, mis aitab küüsi hoolduseks paremini ette valmistada ja eemaldab taldadelt plaastri jäägid. Sellele järgneb küüneplaatide ja küünenahkade töötlemine. Soovi korral kaetakse küüned (geel)lakiga. Hooldus lõpeb Mavex jalakreemi ja kerge massaažiga. Tulemuseks on erakordselt pehmed ja hooldatud jalad.
Ripsmete ja/ või kulmude keemiline värvimine
alates 20 min/ 8€
Ripsmete ja kulmude värvimine algab nende puhastamisest meigist ja rasust. Seejärel kantakse silma alla kaitsekreem ja spetsiaalsed kaitsepaberid, mis takistavad värvi sattumist nahale. Enne ripsmete värvimist kontrollitakse, et kõik ripsmekarvad oleksid korralikult paberil. Seejärel kaetakse ripsmed ja kulmud värviga ning pestakse mõne aja pärast maha.
Kui kulmud vajavad korrigeerimist, siis teostatakse see pärast värvi eemaldamist.