MUUD HOOLDUSED

Vahatamine Lycon vahaga
alates 10 min/ alates 5€
Vahatamise puhul eemaldatakse karv koos karvajuure ja sibulaga, kuid jagunemisvõimelised rakud säilivad. Vahatamist tuleb korrata sõltuvalt karvakasvu kiirusest. Mida rohkem vahatamist teostada, seda nõrgemaks muutub tagasikasvav karv. Samuti pikeneb tagasikasvu aeg. Mida tugevam on karv, seda tugevam on ebamugavustunne vahatamisel. Samuti on valuaisting tugevam naistel tsükli teises pooles.

Purgivaha ja padrunvaha puhul kasutan vaha eemaldamiseks nahalt vahapaberit. Purgivaha on omal kohal suurematel kehapindadel nagu sääred, reied, selg, rind, käed.  Kõva vaha puhul ei kasutata vahapaberit, vaid paberi asemel vaha ennast. Kõva vahaga saab eemaldada karvad väiksematelt kehapindadelt (näiteks kulmud, lõug, ülahuul, kaenlaalused, bikiini piirkond). Kõva vahaga depilatsioon sobib tavaliselt ka tundlikule nahale.

Enne vahatamist puhastan piirkonna, kannan nahale õli sisaldava kaitse ja katan spaatliga vahatatava piirkonna. Eemaldan selle nahalt vahapaberi või vaha endaga.  Pärast vaha eemaldamist puhastan uuesti naha ja kannan peale rahustava kreemi/ õli.
Pediküür
alates 75min/ alates 27€
Pediküüri puhul toimub jalgade leotamine soojas, millele olen lisanud jalavanni leotusvahendit. See aitab sinu jalgadel lõõgastuda ja nahka pehmendada, kuna leotusvahend sisaldab üldjuhul eeterlikke õlisid ja pindaktiivseid aineid. Leotuse ajal eemaldan küünelaki, kui see on osutub vajalikuks ja lõikan tagasi küüned. Seejärel toimub jalataldade raspeldamine, vajadusel skalpelliga liigse sarvestunud naha eemaldamine, küünenahkade tagasilükkamine, küüneplaatide puhastus ja küünte viilimine. Pediküüri jätkan jalgade koorimise, küünenahkade õlitamise ja jalgade kreemitamise ja kerge massaažiga. Lõpetuseks lakin küüned kas tava- või geellakiga.
Ripsmete ja kulmude keemiline värvimine
alates 20min/ 6€
Ripsmete ja kulmude värvimine algab nende puhastamisest meigist ja rasust. Seejärel kannan silmade alla ja kulmude ümbrusesse kaitsekreemi. Ripsmete puhul asetan pärast kaitsekreemi kandmist silmade alla paberid, mis kaitsevad sinu nahka värvi eest ja palun sulgeda silmad. Enne ripsmetele värvi kandmist kontrollin, et kõik ripsmekarvad oleksid korralikult paberil. Katan ripsmed ja kulmud värviga ning mõne aja pärast pesen värvi maha.
Soe parafiinihooldus kätele
25min/ 12€
Parafiinihooldus on ideaalne talvehooldus, kui käed kipuvad külmetama ja kätenahk liigselt kuivama, sest soojus ergutab vere- ja lümfiringet. Parafiinihooldus on hea ka arvutiinimestele, kellel annab tunda karpaalkanali sündroom
Parafiinihoolduse puhul puhastan Sinu käed ning kannan kätele kooriva kreemi. Seejärel kannan kätele sügavniisutava maski, mille katame sooja parafiiniga. Kui käed on parafiiniga kaetud, saad kätte kindad. Umbes 15 minuti möödumisel puhastan Sinu käed parafiinist ja kreemitan. Tulemuseks on sügavalt niisutatud ja pehmed käed. Sinu küüned ja küünevallid on toidetud.