Muud hooldused

Depilatsioon
alates 10 min/ alates 7€
Vahatamise puhul eemaldatakse karv koos karvajuure ja sibulaga, kuid jagunemisvõimelised rakud säilivad. Vahatamist tuleb korrata sõltuvalt karvakasvu kiirusest. Mida rohkem vahatamist teostada, seda nõrgemaks muutub tagasi kasvav karv. Samuti pikeneb tagasikasvu aeg. Mida tugevam on karv, seda tugevam on ebamugavustunne vahatamisel. Valuaisting on tugevam naise tsükli teises pooles.
Purgi- ja padrunvaha puhul kasutatakse vaha eemaldamiseks vahapaberit. Purgivaha on omal kohal suurematel kehapindadel nagu sääred, reied, selg, rind, käed. Kõva vaha puhul ei kasutata vahapaberit, vaid paberi asemel vaha ennast. Kõva vahaga saab eemaldada karvad väiksematelt kehapindadelt (näiteks kulmud, lõug, ülahuul, kaenlaalused, bikiini piirkond). Kõva vahaga depilatsioon sobib tavaliselt ka tundlikule nahale.
Enne vahatamist puhastatakse piirkond, kantakse nahale õli sisaldav kaitse ja kaetakse spaatliga vahatatav piirkond. Karvad eemaldatakse nahalt vahapaberi või vaha endaga. Pärast vaha eemaldamist puhastatakse nahk ja kantakse sellele rahustav kreem või õli.
Pediküür
alates 75 min/ alates 30€
Klassikalise pediküüri puhul toimub jalgade leotamine soojas vees, millele on lisatud tavaliselt spetsiaalset leotusvahendit. See aitab su jalgadel lõõgastuda ja nahka pehmendada, kuna leotusvahend sisaldab üldjuhul eeterlikke õlisid ja pindaktiivseid aineid. Leotuse ajal eemaldatakse küünelakk, kui see osutub vajalikuks ja lõigatakse tagasi küüned. Seejärel toimub jalataldade raspeldamine, küünenahkade tagasilükkamine, küüneplaatide puhastus ja küünte viilimine. Pediküüri jätkatakse küünenahkade õlitamise, jalgade kreemitamise ning kerge massaažiga. SPA pediküürile lisandub jalgade koorimine, massaaž ja sügavniisutav mask. Pediküür lõpeb soovi korral kas tava- või geellakiga.
 Mavex Swiss pediküür
alates 40 min/ alates 28€
Mavex Swiss hooldus on kiire, kuid tõhus. Mavex on Šveitsi eksklusiivbränd, mille kõrgtehnoloogilised tooted sisaldavad ravim-ja alpitaimi, soolakristalle, happeid. Mavex pediküüri puhul kasutatakse spetsiaalseid plaastreid, mis eemaldavad täielikult pragunenud nahad, paksendid ja seda lihtsalt ning efektiivselt. See on õrn ja meeldiv protseduur, mis annab jalgadele uue sära, erakordse pehmuse ja kergustunde. Seejärel leotatakse jalgu, mis aitab küüsi hoolduseks paremini ette valmistada ja eemaldab taldadelt plaastri jäägid. Sellele järgneb küüneplaatide ja küünenahkade töötlemine. Soovi korral kaetakse küüned (geel)lakiga. Hooldus lõpeb Mavex jalakreemi ja kerge massaažiga. Tulemuseks on erakordselt pehmed ja hooldatud jalad.
Ripsmete ja kulmude keemiline värvimine
alates 20 min/ 7€
Ripsmete ja kulmude värvimine algab nende puhastamisest meigist ja rasust. Seejärel kantakse silma alla kaitsekreem ja spetsiaalsed kaitsepaberid, mis takistavad värvi sattumist nahale. Enne ripsmete värvimist kontrollitakse, et kõik ripsmekarvad oleksid korralikult paberil. Seejärel kaetakse ripsmed ja kulmud värviga ning pestakse mõne aja pärast maha.
Kui kulmud vajavad korrigeerimist, siis teostatakse see pärast värvi eemaldamist.
Ripsmete püsikoolutamine
(Lash Lift Superboost by Ruthie Belle)
75 min/ 30€
Lash Lift Superboost on kõige uuem lahendus ripsmete keemiliseks koolutamiseks ja lamineerimiseks (ehk toitva seerumi lisamiseks). Hoolduse teostamine võtab aega 1-1.5 tundi. Tulemus püsib olenevalt kliendi ripsmete kasvamise kiirusest 6 kuni 8 nädalat. Superboost toodetega võib hooldust korrata soovi korral juba pärast 3-4 nädalat. Keemiline koolutamine sobib ka tundlikele silmadele ja rasedatele/ imetavatele emadele. Püsikoolutust võib teha kohe pärast ripsmepikenduste eemaldamist.
Püsikoolutamine algab ripsmete puhastamisega meigist ja rasust. Sellele järgneb rispmete tõstmine silikoonpadjale, ripsmete töötlemine koolutusainetega, ripsmete värvimine ja seerumi peale kandmine.
NB! Pärast koolutust ei tohi ripsmeid märjaks teha ega sauna minna 24h jooksul! 24h tunni möödumisel on ripsmekarva soomused korralikult sulgunud ja siis võib edasi elada oma tavapärast elu.
Soe parafiinihooldus kätele
30min/ 15€
Parafiinihooldus on ideaalne talvehooldus, kui käed kipuvad liigselt kuivama. Parafiinihooldus ergutab hästi vere- ja lümfiringet. Hooldus on hea ka arvutiinimestele, kellel annab tunda karpaalkanali sündroom.
Parafiinihoolduse puhul puhastatakse sinu käed ning kantakse kätele kooriv kreem. Seejärel kaetakse käed sügavniisutava maski ja sooja parafiiniga. Umbes 15 minuti möödumisel puhastatakse käed parafiinist ja kreemitatakse. Tulemuseks on sügavalt niisutatud ja pehmed käed. Ühtlasi on toidetud küüned ja küünevallid.