.

Nimue hooldused


Nimue sügavpuhastav hooldus
75 min/ 40€
Klassikaline nahahooldus, mis tagab efektiivse tulemuse läbi naha puhastuse, aurutamise, sellele järgneva mehaanilise puhastuse ning toitmise. Naha sügavpuhastavat hooldust soovitatakse kõigile nahatüüpidele, eriti rasusele ja vistrikutele kalduvale nahale. Kuna hoolduse käigus kasutatakse kuuma auru, siis hooldus ei sobi, kui põed kuperoosat või rosaatseat. Soovi korral saab hooldusele lisada lõõgastava näo, turja ja dekoltee massaaži.

Nimue aktiivne hooldus bioaktiivkompleksiga
75 min/ 45€

Hooldus on tõhus, kuid õrn ja ohutu aktiivne ravi, mille tulemusena muutub naha tekstuur ühtlasemaks, säravamaks ja elujõulisemaks. Nahk on pärast hooldust sügavalt niisutatud ja elastsem. Väheneb pooride suurus. Hooldust on soovitav läbida kord nädalas või iga kahe nädala tagant kuurina, mis koosneb 6-12 hooldusest. Kuuri võib korrata kaks korda aastas.

Nimue  Thermal Detox Peel hooldus
45 min/ 35€
Neli ühes hooldus, mille käigus nahk puhastub sügavuti, eemaldatakse liigne rasu ja mustus, silutakse peened kortsud ning silutakse naha tekstuur, antakse nahale hapnikku. Sobib, kui nahk on kare, tuhm ja/või nahal on ebapuhtuseid, suurenenud poorid, peened kortsud ja jooned.
NB! Ei sobi tundlikule nahale

Nooruki probleemse näonaha hooldus
(kuni 18a)
75 min/ alates 30€
Noore inimese nahk vajab erilist hoolitsust, kui keha hormoonide tasakaal kipub käest minema. Selle märgiks on ummistunud poorid, erinevad põletikukolded nahal, sealjuures ei pruugi nahk olla alati rasune. Tihti on aknelise nahaga nooruki nahk pigem ülearusest ja valedest hooldusvõtetest muutunud pinnakuivaks.
Näonaha puhastus auruga
Hooldus algab naha puhastamise ja toniseerimisega, millele järgneb tõhus ensüümidega naha koorimine, naha aurutamine ja mehaaniline puhastamine. Naha rahustamiseks kaetakse nahk maskiga. Hooldus lõpeb rahustava kreemiga. Näohooldusele võib lisada dekoltee sügavpuhastuse ja/või seerumi.
Näonaha puhastus happekokteiliga 
Hooldus algab naha puhastamise ja toniseerimisega, millele järgneb naharasu eemaldamine, nahale happekokteili kandmine ja mehaaniline puhastamine. Naha maharahustamiseks kaetakse nahk seerumi ja maskiga. Hooldus lõpeb rahustava kreemiga.
NB! Happekokteili kasutamine ei põhjusta üldjuhul naha ketendust ega vaja taastumist.