.

Teraapilised hooldused

Nimue sügavpuhastav hooldus
alates 75min/ 40€
Klassikaline nahahooldus, mis tagab efektiivse tulemuse läbi naha puhastuse, aurutamise, sellele järgneva mehaanilise puhastuse ning toitmise. Naha sügavpuhastavat hooldust soovitatakse kõigile nahatüüpidele, eriti rasusele ja vistrikutele kalduvale nahale. Kuna hoolduse käigus kasutatakse kuuma auru, siis hooldus ei sobi, kui põed kuperoosat või rosaatseat. Soovi korral saab hooldusele lisada lõõgastava näo, turja ja dekoltee massaaži.
Nimue teraapiline hooldus
60min/ 40€
Tegemist on lõõgastava hooldusega, mis sisaldab klassikalist naha eelpuhastust ja toniseerimist, ensüümkoorimist, lõõgastavat ca 20 minutilist näo, dekoltee ja kaelapiirkonna massaaži. Massaažijärgselt kantakse sinu näonahale ja dekolteele sobiva maski. Hooldus lõpeb päevakreemiga. Soovi korral saad päevakreemi alla lisada seerumi. Hooldus sobib kõikidele vanustele ja nahatüüpidele.
pHformula sügavpuhastav hooldus
alates 75min/ 50€
 Hooldus puhastab sügavuti nahka, parandab nahapinna struktuuri, ühtlustab nahajumet ja aktiveerib nahauuenduse protsessi. Hoolduse käigus ei kasutada auru! Nahk saab puhastatud ja kooritud, millele järgneb vajadusel pooride mehaaniline puhastus, pooride ahendamist, seerumit ja rahustavat maski.
pHformula 365 Signatuur hooldus
90 min/ 75€
Nahauuendus, mille käigus edastatakse aktiivaineid nahakihtidesse topeltkoguses. Hooldus on säraandev, pinguldav ja sügavniisutav. Hooldus sisaldab naha puhastust, koorimist, näo ja turja piirkonna käsimassaaži, seerumit ja niisutavat maski, lõpukreemi. Hooldust võib teostada aastaringselt. Sobib kõikidele nahatüüpidele.
pHformula V.I.T.A.C. C-vitamiini särahooldus
alates 45min/ alates 50€
Hooldus sobib tuhmile, elutule või/ja lõtvunud nahale. Samuti hüperpigmenteerunud, päikesekahjustunud või suurepoorilisele ja/või liigse rasueritusega nahale. Hooldus parandab naha pinnatekstuuri. L-askorbiinhape tugevdab naha kollageeni ja elastiini võrgustikku. Hooldus ei nõua naha kodus ettevalmistust. Sobib ka rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele. Suurepärane naha turgutus enne olulisi sündmusi. Hooldus ei sobi sulle, kui sul on tundlik nahk.
+ H.Y.D.R.A mask
C-vitamiini niisutav ja säraandev hooldus. V.I.T.A.C hooldusele on lisatud sügavniisutav mask.
+ I.N.S.T.A.N.T. mask
C- vitamiini särahooldus poore ahendava maskiga.
Nooruki probleemse näonaha hooldus
(kuni 18a)
alates 60min/ alates 30€
Noore inimese nahk vajab erilist hoolitsust, kui keha hormoonide tasakaal kipub käest minema. Selle märgiks on ummistunud poorid, erinevad põletikukolded nahal, sealjuures ei pruugi nahk olla alati rasune. Tihti on aknelise nahaga nooruki nahk pigem ülearusest ja valedest hooldusvõtetest muutunud pinnakuivaks.
Näonaha puhastus auruga
Hooldus algab naha puhastamise ja toniseerimisega, millele järgneb tõhus ensüümidega naha koorimine, naha aurutamine ja mehaaniline puhastamine. Naha rahustamiseks kaetakse nahk maskiga. Hooldus lõpeb rahustava kreemiga. Näohooldusele võib lisada dekoltee sügavpuhastuse ja/või seerumi.
Näonaha puhastus happekokteiliga (MCCM või Sesderma) 
Hooldus algab naha puhastamise ja toniseerimisega, millele järgneb naharasu eemaldamine, nahale happekokteili kandmine ja mehaaniline puhastamine. Naha maharahustamiseks kaetakse nahk seerumi ja maskiga. Hooldus lõpeb rahustava kreemiga. NB! Happekokteili kasutamine ei põhjusta üldjuhul naha ketendust ega vaja taastumist.