Sinu heaks valitud tooted

Soovin oma klientidele vaid parimat. Salongihooldustes kasutan kõrgelt hinnatud ja kvaliteetseid tooteid, mis on efektiivsed ning klientidele ohutud. Allpool leiad brändide tutvustused, mida kasutan salongihooldustes. Parima tulemuse saavutamiseks on ülioluline kasutada enne ja pärast hooldust koduhoolduse tooteid. Valikus on salongi- või apteegisarjad. Peame nõu ja koostöös leiame kindlasti sulle parima lahenduse.Nimue (hääldus: nimju) bränd on Lõuna-Aafrikas juhtiva plastilise kirurgi poolt välja töötatud kosmetseutiline nahahoolduse sari, mis põhineb biotehnoloogiliselt ja looduslikest allikatest saadud aktiivtoimeainetel. Nende eesmärk on nahka ravida, taastada, taasnoorendada, antioksüdeerida.
Nimue eristab nelja nahatüüpi:
  • keskkonna poolt kahjustatud nahka
  • pigmenteerunud nahka
  • probleemset (sh aknelist) nahka
  • tundlikku, õrna ja ärritunud nahka
Nimue tooted ei lähtu traditsioonilistest nahatüüpidest, vaid on keskendunud naha tervendamisele seestpoolt, et tegeleda naha probleemi põhjuste, mitte ainult väliste sümptomitega.

www.nimueskin.ee

 
pHformula kodumaaks on Hispaania. See on esimene kosmetseutiline hoolduse sari, mille tooted põhinevad kosmeetiliste ja meditsiiniliste retseptide segul. Hooldussüsteem rajaneb regeneratiivse meditsiini tehnoloogial, mille põhimõtteks on esile kutsuda kontrollitud keemiline naha uuenemine. Kontrollitud naha uuendamine kiirendab aktiivselt rakkude uuenemist erinevates naha kihtides, põhjustamata naha ärritust ja traumasid. pHformula laborid on välja töötanud uuendusliku kompleksi PH-DVC™, mis sisaldab omavahel kombineeritud nahka uuendavaid happeid, vitamiine, antioksüdante, põletikuvastaseid aineid, aminohappeid ja mikroelemente. Kompleks kindlustab toimeainete ühtlase ja kontrollitud imendumise läbi naha.

pHformula hooldused ja tooted pakuvad lahendusi sellistele nahaprobleemidele nagu akne, hüperpigmentatsioon (näiteks melasma, lentigo, tedretähnid), krooniline punetus ehk rosaatsea, vananemine (naha kuivus, ebatasane pind, kortsud, tuhm jume).

pHformula nahauuenduse protseduurid ei tekita tugevat koorumist, naha põletust ega vaja pikka taastusperioodi, kui nahk on ette valmistatud. Juhised naha ettevalmistamiseks saad konsultatsiooni käigus kohapeal.

www.phformula.com
 

BDR baastooted
BDR - Beauty Defect Repair on Saksa päritolu bränd, mille loojateks Gabriela ja Helmut La Fontaine. See on välja töötatud enam kui 35 aastase rikkaliku praktilise Medical Beauty kosmetoloogia kogemuse ja teadussaavutuste baasil. Kontseptsiooni alustalaks on dermatseutiline aktiivhoolduse liin, nanotehnoloogilised toimeained, täiuslik keemilise koorimise kontseptsioon ja mitmed patenteeritud aparaatsed tehnoloogiad. BDR metoodika aparaatsete tehnoloogiate läbiviimiseks loodud teraapiaotsikud on kõik steriilselt pakendatud ning ühekordselt kasutatavad. BDR aktiivhoolduste abil on võimalik vabaneda ilma ilukirurgia abita ebameeldivust tekitavatest iluvigadest: kortsud näol ja kaelal, miimikajooned, aknearmid.

Brändi juhtivateks märksõnadeks on iludefektide korrigeerimine, naha kvaliteedi parandamine, naha stimulatsioon ja selle nooruslikkuse taastamine.

Tootevalikus on nii salongi- kui koduhooldusteks mõeldud tooteid erinevatele nahatüüpidele.

www.bdr-beauty.com
 
ANESI tooteid valmistatakse Hispaanias DRV Phytolab Grupi poolt, mis omab kosmeetikatööstuse maailmas rohkem kui 40 aastast kogemust. Oma toodete väljatöötamiseks kasutatakse Phytolab Laboratories abi, kus toimub tootearendus ja range kvaliteedi kontroll. Phytolab kaasab oma toodete arendamisel parimaid spetsialiste kogu maailmast. Tootevalikus on nii salongi- kui koduhooldusteks mõeldud tooteid erinevatele nahatüüpidele.

www.anesibeaute.com 
 

Medika aparatuuri tootmine ja tootearendus toimub Poolas. Tegemist on suhteliselt noore, kuid esteetilise meditsiini ja kosmeetika valdkonnas väga edumeelse ettevõttega, kes on saavutanud oma toodetega juba praegu hulgaliselt auhindu. Medika aparatuuril on mitmed patendid, mis omased vaid nendele. Medika tootearendus toimub koostöös Wroclawi Ülikooli teaduritega. Näiteks Medika nõelavaba mesoteraapilisel aparatuuril on maailmas ainulaadne CNS (Cellular Nutri System) tehnoloogia, mis just ülikooli juures välja töötatud.

www.medikapoland.com
 
Lycon vahade kodumaaks on Austraalia. Lycon on maailmas üks tunnustatumaid vahasid, mida kasutatakse rohkem kui 65 riigis. lyconi eesmärk on hoida kõrgel toodete kvaliteet, tulemuslikkus ja professionaalne usaldusväärsus. Vahade valmistamisel on kasutatud looduslikest vaikudest, Austraalia mesilasvahast ja puhastest aroomiõlidest. Vahad on madala sulamistemperatuuriga,  väga elastsed ja nahka vähe ärritavad. Seetõttu sobivad need ka tundlikule nahale. Lycon pakub traditsioonilist purgivaha, kõvavaha ehk kuuma vaha ja vahapadruneid. Lisaks nendele enne ja pärast depilatsiooni tooted.

www.lycon.com.au