.
Nüüd on saadaval Eestis USAs toodetud eksklusiivne nahahoolduse sari AnteAGE®, mis sisaldab tüvirakkudest saadud kasvufaktoreid ja tsütokiine. Need on väga võimsad vananemisvastased toimeained, mis aitavad nahal end ise taastada.

Miks on kasvufaktorid ja tsütokiinid olulised?

Kolmekümnendatel eluaastatel on meil kehas kõige enam kvaliteetseid tüvirakke, mistõttu paranevad ning taastuvad nooremad inimesed kiiremini ja paremini. Keha vananedes paraku väheneb toodetud kasvufaktorite ning tsütokiinide hulk, mille tulemusena muutuvad paranemise protsessid pikemaks. Need võimsad valgumolekulid on biosignaalid, mis annavad naharakkudele juhised „käituda“ ja „välja näha“ selliselt, nagu see oli nooremas eas. Seega, on see üks parimaid mooduseid keerata vananemisprotsessi tagasi.

NB! Toodetes puuduvad tüvirakud, nende osised (kestad, DNA, RNA)  ja haigustekitajad. Tüvirakke saadatakse rangelt kontrollitud ja reguleeeritud tüvirakkude pankadest. Tüvirakke kasvatatakse erilistes laboritingimustes, kus need toodavad tsütokiine ja kasvufaktoreid. Kasvufaktorid ja tsütokiinid filtreeritakse ning nende kaitsmiseks ja säilitamiseks kapseldatakse nanoliposoomselt. Ükski tüvirakk ei suuda iseseisvalt funktsioneerida ega jääda ellu üheski tootes. Nanoliposoomne kapseldus tagab, et toimeaineid läbiksid naha kaitsebarjääri.

AnteAGE® System (Serum 30ml + Accelerator 30ml)

AnteAGE® System Travel Kit (Serum 5ml+Accelerator 5ml)

AnteAGE® Serum 30ml

AnteAGE® Accelerator 30ml

AnteAGE® Overnight Brow Serum 3,5ml