.

Dermia Solution/ BDR hooldused

Broneeri aeg siin   

Dermia Solution nahka noorendav hooldus
90 min/ alates 90€
Hooldus on ideaalne küpsele, dehüdreerunud, kuivale ja lõtvunud nahale. Hoolduses kasutatakse Dermia Solution Medical aparaati. Hooldus algab naha puhastusega, millelel järgneb naha koorimine keemilise või ensüümkoorijaga.
Sellele järgneb naha polüabrasioon, mis eemaldab mehaaniliselt nahalt surnud naharakud. Naha tekstuur ühtlustub, pooride suurus väheneb. Toimeainete imendumine paraneb. Polüabrasiooni puhul kasutatakse ühekordset polümeerist valmistatud steriilset otsikut, mis ei kuumene ega põhjusta allergilisi reaktsioone, sh ei kasutata vaakumit. Seetõttu sobib lihvimine ka tundlikule nahale.
Nagu lihvimise puhul kasutatakse ka mikroaktivatsiooni puhul ühekordset steriilset otsikut. Mikroaktivatsiooniga tehakse epidermise pindmisesse kihti mikrokanalid, millega stimuleeritakse epidermise uuenemist. Lisaks võimaldab see viia aktiivaineid läbi tekkinud mikrokanalite.  Aktiveeruvad naha taastumismehhanismid. Paraneb naha elastsus, jume, niisutatus. Nahk uueneb.
Hooldus lõpeb maski ja lõpukreemiga.


Dermia Medilift Signatuur hooldus
105 min/ alates 110€
Dermia Medical Signatuur hooldusega saab leevendada naha lõtvumist, kortse ja joonekesi, kuperoosat, arme, pigmendilaike. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele.  Protseduuri tulemusena aktiveeruvad naha uuenemisprotsessid, mis võimaldavad viia toitaineid rakkude sisse, mis omakorda stimuleerivad rakkude mitokondreid tootma ATP-d ja selle abil taastama rakkude energeetilist aktiivsust. ATP on energiarikas molekul, mis on hädavajalik naharakkude funktsioneerimiseks e. nn.”elukindlustus”.  Mikronõelumine toimib kui nn. nahavigastus, mis soodustab naha paranemise ja taastumise protsesse, mille käigus vabanevad kasvufaktorid. Tulemuseks on fibroblastide paljunemine, kollageensete kiudude moodustumine, hüaluroonhappe sisemise tootmise kasv ja tüvirakkude aktivatsioon.
Mitokondri booster DIS on patenteeritud unikaalse koostisega kõrgtehnoloogiline lahus, mis pidurdab närviimpulsse ja stimuleerib mitokondrite aktiivsust ja seega vähendab miimilisi kortse. Koostises on 42,84% toimeaineid. Protseduuri käigus viiakse naha rakkudesse kuni 5 ml ainet. 

Protseduur algab puhastatud naha keemilise koorimisega või ensüümkoorimisega. Seejärel teostatakse surnud naharakkude eemaldamiseks ja nahapinna ette valmistamiseks polüabrasioon. Järgneb Dermia Medical mikronõelumine 0,6-1,2 mm sügavate reguleeritavate nõeltega koos mitokondri boostri viimisega nahka (5 ml ainet).  Pärast mikronõelumist järgneb msk, mis rahustab nahka ja punetus taandub.
Infektsiooni risk puudub, sest nahk sulgub väga kiiresti, samuti ei esine vere ja lümfi eritust. Peale protseduuri võib esineda vähest naha ärritust, paranemine on väga kiire.

Hooldust võib teha:
* ealiste muutuste ja pigmentatsiooni puhul 1-2 x kuus
* akne armide puhul 1 x nädalas
* kuperoosa puhul 1 x kuus või 1 x iga kuue nädala tagant.

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav läbida hooldus kuurina (4-6 korda).  Hooldus on hea alternatiiv kirurgilistele operatsioonidele.

NB! Dermia Medilift Signatuur hoolduse puhul peab kasutama koduhoolduses teatud Dermia Solution by Skinfactor tooteid.

vaata, kuidas näeb välja Dermia Medical mikronõelumine

Dermia Solution a'la carte hooldus lihvimise ja VIB maskiga
75min/ alates 60€
Hoolduse käigus valitud toimeained valitakse hoolduse alguses sõltuvalt naha probleemist. Olgu selleks siis probleemne, kuiv, tundlik, hüperpigmentatsiooniga või vananev nahk. Hooldusel kasutatakse kas ensüüm- või kerget hapetega koorijat. Koorimisele järgneb naha mehaaniline lihvimine Dermia Medical polüabrasiooniga, naha vajadustest lähtuva seerumi ja maski kandmine nahale. Nahka stimuleeritakse spetsiaalse vibratsiooni maskiga. Soovi korral saab hooldusele lisada lõõgastava näo ja dekoltee massaaži.
BDR jumet taastav niisutav hooldus
75min/ alates 60€

Intensiivhooldus naha probleemide nagu miimikajooned näol ja kaelal, langenud toonus korrigeerimiseks. Lähtudes naha seisundist ja vanusest sisaldab hooldus naha ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, selle järgselt naha mikrolihvimist aparaadiga, spetsiaalseid seerumeid, aktiivmaski ja näokreemi. Hoolduse tulemusena paraneb näonaha kvaliteet, nahapind ühtlustub ning nahk saab tagasi terve ja särava jume.
Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav protseduuri teostada kuurina üks kord nädalas 4-6 korda.

BDR probleemse naha hooldus
75min/ alates 60€
Hooldus on mõeldud naha probleemidele nagu akne, armid, rasu ja poorid. Hoolduse tulemusena on nahk puhtam ja võtab paremini vastu igapäevase nahahoolduse aktiivaineid. Lähtudes naha seisundist ja vanusest sisaldab hooldus naha ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, selle järgselt naha intensiivset lihvimist Profipeel aparaadiga. Sellele järgnevad spetsiaalsed seerumid, aktiivmask ja näokreem.
Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav hooldust korrata 1 kord nädalas kuni 6 korda.