.

UUS! Environ

hooldused salongis


Environ on maailmas tuntud-teatud esteetilises valdkonnas, mis on kogunud lõputult auhindu igal aastal erinevatelt võistlustelt. Enamus, kes on hakanud kasutama koduhoolduses Environi tooteid, ei suuda nendest enam loobuda. Nüüd saab lisaks koduhooldusele toetada oma nahka ka salongi intensiivsete hooldustega. Selleks on spetsiaalne abimees - Environ Ionxyme DF II aparaat, mis sisaldab endast madalsageduslikku sonoforeesi ja pulseerivat iontoforeesi. 
Environ Ionzyme DF II aparaat on spetsiaalselt välja töötatud Environi professionaalseteks hooldusteks. Hoolduse mõjul jõuavad vitamiinid ja kasvufaktorid sügavatesse nahakihtidesse, andes kiire ja suurepärase efekti. Environ Ionzyme DF II aparaadihooldused on lõõgastavad ja mugavad, samas tulemuslikud. 20min pulseerivat iontoforeesi võrdub 7 tunni käsimassaažiga ja 5 minutit madalsageduslikku sonoforeesi 700 tunni massaažiga.

Environ salongihooldustega saab hooldada arme, probleemset nahka ja aknest tulenevaid arme, fotovananemisest tingitud naha probleeme, pigmentatsiooni, peeneid jooni ja kortse, suuri poore ja ebaühtlast naha struktuuri, väsinud ja kuiva nahka, õhukest, lõtvunud nahka, rosaatseat, tumedaid silmaaluseid, tundlikku nahka.

Environ "Youth Reset"
vananemisvastane hooldus

90min/ 90€
Hoolduse eesmärgiks on naha elustamine ja struktuuri parandamine.  Hoolduse käigus kasutatakse petiididerikast seerumit, mis viiakse õrnade sonoforeesi lainetega sügavatesse nahakihtidesse. Peptiidid on valgud, mille tulemusena käivituvad naha uuenemisprotsessid. Seerumis olevad Matrixyl 3000, Trylagen ja Matrixyl Synthe 6 aitavad vähendada vananemisest tingitud muutusi, ergutavad uue kollageeni ja elastiini tootmist, silendavad kortsusid ja joonekesi, parandavad naha struktuuri. 
Hoolduse käik: naha eelpuhastus, puhastus, koorimine, peptiidide imendamine nahka, A vitamiini seerum koos alginaatmaskiga, lõpukreem.

Environ "Vitamin Boost"
väsinud, küpse naha hooldus
90min/ 85€

Environ vitamiiniderikas signatuurhooldus on suunatud vananemisilmingutega nahale, sisaldades suures koguses nahale vajalikke vitamiine, antioksüdante ja peptiide. Nahk on pärast hooldust särav ja värske. Toimeained viiakse nahka ultrahelilainete ja elektriliste impulsside abil. Hoolduses kasutatavad toimeained aitavad stimuleerida naha ainevahetust, aktiveerida kollageeni ja elastiini tootmist. Tõuseb naha niiskustase, kortsud ja jooned tasanduvad. Aktiivne, vitamiiniderikas hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele. Eriti efektiivne on see päiksekahjustunud, enneaegsete vananemistunnustega nahale, mis vaevleb madala niiskustaseme, ebaühtlase nahatooniga.

Soovituslik teha hooldust kuurina 7-10 päevaste vahedega ja kasutada koduhoolduses Environi tooteid.

Environ "Moisture Boost" sügavniisutav hooldus
75min/ 80€

Ideaalne hooldus kuivale, niiskusvaesele nahale. Intensiivne hooldus niisutab sügavalt ja silendab nahka. Peened jooned ja kortsud tasanduvad. Nahk saab uue sära. Hooldus sisaldab naha eelpuhastust, koorimist, hüaluroonhappe seerumi ja vitamiinide imendamist Environ Ionzyme DF II aparaadiga, mis aitab toimeaineid viia sügavatesse nahakihtidesse, mask, lõpukreem


Environ "Focus-On Frown" silmaümbruse ja otsmiku miimiliste kortsude hooldus
60min/ 70€

Hooldus on mõeldud lokaalseks hoolduseks miimilistele kortsudele. See on hea alternatiiv botuliintoksiinile. Hoolduses kasutatakse spetsiaalset seerumit, mis sisaldab kolme erinevat peptiidi, mis töötavad omavahel sünergiliselt. Hoolduse käigus lõdvestuvad otsmiku ja silmaümbruse lihased. Argireline® on teada-tuntud botuliinitoksiini alternatiiv, mis vähendab miimikast tekkivate kortsude sügavust, eriti silmade ja otsmikui piirkonnas. Leuphasyl® pehmendab lihaste aktiivsust ja koostöös Argireline® võimedab viimase toimet. Vialox® vähendab närviimpulsside hulka lihastes. Tänu Environ Ionzyme DF II aparaadile viiakse toimeainete unikaalne kombinatsioon sügavatesse nahakihtidesse.

Hooldus sisaldab naha eelpuhastust, koorimist, Environ Focus Frown seerumi imendamist Environ Ionzyme DF II aparaadiga, seerumi imendamist koos alginaatmaskiga, lõpukreemi.


Environ "Cool Peel" hooldus
75min/ 55-65€
Environi Cool Peel süsteem põhineb piimhappel. Piimhape aitab tasandada ja kirgastada ebaühtlast nahatooni. Koorib karedat ja sarvestunud nahka. Sobib nii vananeva naha, akne, rosaatsea, pigmenteerunud naha hoolduseks. Olenevalt nahast varieeruvad happe tugevused ja nahal hoidmise aeg. Nahk saab varustatud vajalike vitamiinide ja antioksüdantidega.