.

Environ hooldused salongis


Environ on maailmas tuntud-teatud esteetilises valdkonnas, mis on kogunud lõputult auhindu igal aastal erinevatelt võistlustelt. Enamus, kes on hakanud kasutama koduhoolduses Environi tooteid, ei suuda nendest enam loobuda. Nüüd saab lisaks koduhooldusele toetada oma nahka ka salongi intensiivsete hooldustega. Selleks on spetsiaalne abimees - Environ Ionxyme DF II aparaat, mis sisaldab endast madalsageduslikku sonoforeesi ja pulseerivat iontoforeesi. 
Environ Ionzyme DF II aparaat on spetsiaalselt välja töötatud Environi professionaalseteks hooldusteks. Hoolduse mõjul jõuavad vitamiinid ja kasvufaktorid sügavatesse nahakihtidesse, andes kiire ja suurepärase efekti. Environ Ionzyme DF II aparaadihooldused on lõõgastavad ja mugavad, samas tulemuslikud. 20min pulseerivat iontoforeesi võrdub 7 tunni käsimassaažiga ja 5 minutit madalsageduslikku sonoforeesi 700 tunni massaažiga.

Environ salongihooldustega saab hooldada arme, probleemset nahka ja aknest tulenevaid arme, fotovananemisest tingitud naha probleeme, pigmentatsiooni, peeneid jooni ja kortse, suuri poore ja ebaühtlast naha struktuuri, väsinud ja kuiva nahka, õhukest, lõtvunud nahka, rosaatseat, tumedaid silmaaluseid, tundlikku nahka.

Environ "Youth Reset"
vananemisvastane hooldus

90min/ 90€
Hoolduse eesmärgiks on naha elustamine ja struktuuri parandamine.  Hoolduse käigus kasutatakse petiididerikast seerumit, mis viiakse õrnade sonoforeesi lainetega sügavatesse nahakihtidesse. Peptiidid on valgud, mille tulemusena käivituvad naha uuenemisprotsessid. Seerumis olevad Matrixyl 3000, Trylagen ja Matrixyl Synthe 6 aitavad vähendada vananemisest tingitud muutusi, ergutavad uue kollageeni ja elastiini tootmist, silendavad kortsusid ja joonekesi, parandavad naha struktuuri. 
Hoolduse käik: naha eelpuhastus, puhastus, koorimine, peptiidide imendamine nahka, A vitamiini seerum koos alginaatmaskiga, lõpukreem.

Environ "Moisture Boost" sügavniisutav hooldus
75min/ 80€

Ideaalne hooldus kuivale, niiskusvaesele nahale. Intensiivne hooldus niisutab sügavalt ja silendab nahka. Peened jooned ja kortsud tasanduvad. Nahk saab uue sära. Hooldus sisaldab naha eelpuhastust, koorimist, hüaluroonhappe seerumi ja vitamiinide imendamist Environ Ionzyme DF II aparaadiga, mis aitab toimeaineid viia sügavatesse nahakihtidesse, mask, lõpukreem