.

pHformula hooldused


   Broneeri aeg siin

pHformula sügavpuhastav hooldus

60 min/ 50€


Hooldus puhastab sügavuti nahka, parandab naha pindmist struktuuri, ühtlustab nahajumet ja aktiveerib nahauuenduse protsessi. Hoolduse käigus ei kasutada auru! Nahk saab puhastatud ja kooritud, millele järgneb vajadusel pooride mehaaniline puhastus, pooride ahendamist, seerumit ja rahustavat maski.

pHformula  P.E.P.T.I.D.E koheselt pinguldav hooldus
60 min/ 60€
Hooldus, mille käigus saab nahk koheselt siledam ja pinguldatum. Kortsud tasanduvad.  Spetsiaalse kreemiga, mis sisaldab salitsüülhapet ja retinooli, saab nahk uue hingamise. Tänu koorimisele muutuvad kortsud ja joonekesed pehmemaks ja vähem märgatavamaks. Hoolduses kasutatakse kahte maski: Esmalt kantakse nahale poore ahendav, niisutav ja sära andev mask, mis sisaldab erinevaid aktiivaineid. Sellele järgneb seerum ja kollageeni ning C vitamiini sisaldav mask. Hooldus lõpeb sügavniisutava kreemi ja päiksekaitsega.

pHformula V.I.T.A.C. C-vitamiini särahooldus H.Y.D.R.A maskiga
60 min/ 60€

Hooldus sobib tuhmile, elutule või/ja lõtvunud nahale. Samuti hüperpigmenteerunud, päikesekahjustunud või suurepoorilisele ja/või liigse rasueritusega nahale. Hooldus parandab naha pinnatekstuuri. L-askorbiinhape tugevdab naha kollageeni ja elastiini võrgustikku. V.I.T.A.C hooldusele on lisatud sügavniisutav mask.
Hooldus ei nõua naha kodus ettevalmistust. Sobib ka rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele. Suurepärane naha turgutus enne olulisi sündmusi. Hooldus ei sobi sulle, kui sul on tundlik nahk.

pHformula  I.N.S.T.A.N.T nahka uuendav, poore ahendav hooldus
60 min/ 60€
Hoolduse käigus saavad poorid ahendatud ja nahk värske jume. Spetsiaalse kreemiga, mis sisaldab salitsüülhapet ja retinooli, saab nahk uue hingamise. Tänu koorimisele muutuvad kortsud ja joonekesed pehmemaks ja vähem märgatavamaks. I.N.S.T.AN.T maskis olev võimas antioksüdatiivne feerulahape annab nahale  sära. Lisaks pinguldab see tugevalt nahka. Tugev C vitamiini seerum annab nahale tagasi elujõu. L-askorbiinhape käivitab kollageeni tootmise ja reguleerib melaniini moodustumist, kiirendab naha paranemist. Seerumi teisteks toimeaineteks on retinool ja hüaluroonhape. Retinool kiirendab naharakkude elutsüklit ja hüaluroonhape niisutab naha pinda. Hooldus lõpeb nahale niisutava kreemi päiksekaitse peale kandmisega.

pHformula 365 Signatuur hooldus
90 min/ 75€
Nahauuendus, mille käigus edastatakse aktiivaineid nahakihtidesse topeltkoguses. Hooldus on säraandev, pinguldav ja sügavniisutav. Hooldus sisaldab naha puhastust, koorimist, näo ja turja piirkonna käsimassaaži, seerumit ja niisutavat maski, lõpukreemi. Hooldust võib teostada aastaringselt. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

pHformula  M.E.S.O näo ja kaela hooldus koos V.I.T.A C lahusega (microneedling)
alates 60 min/ alates 55€
M.E.S.O protseduur stimuleerib loomulikul ja tõhusal viisil rakkude uuenemist. Nõeltega tekitatakse nahka tillukesed mikrohaavad ja nahk on sunnitud ennast parandama hakates tootma kollageeni ja elastiini. Viimased vastutavad meie naha tugevuse, tekstuuri ja elastsuse eest. Tänud mikrohaavakestele imenduvad protseduuri ajal näole kantavad lahused kiiremini ja sügavamale ning tõhustavad hooldust. Nõela sügavus on sõltuvalt piirkonnast 0,25 kuni 0,5mm.

Hooldus sisaldab naha puhastust, koorimist spetsiaalsete pHformula toodetega. naha töötlemist spetsiaalse seerumi ja mesopeniga, C vitamiini seerumit, rahustavat maski ja sügavniisutavat kreemi koos päiksekaitsega.
pHformula konsultatsioon ja eelhooldus
45 min/ 19€

Eelneb alati pHformula A.C, M.E.L.A., C.R ja A.G.E nahauuenduse protseduurile. Konsultatsiooni jooksul selgitatakse välja sinu naha tundlikkuse tase, hinnatakse naha seisundit ja lepitakse kokku hoolduse kava.

NB! Kõik A.C, M.E.L.A, C.R ja A.G.E hooldused eeldavad naha ettevalmistust kodus, et nahk tuleks intensiivse hooldusega paremini toime. Koduhoolduse toodete kohta saad rohkem infot konsultatsiooni käigus.

A.C, M.E.L.A, C.R ja A.G.E hoolduseid on võimalik teha vaid sügis-talvisel perioodil või päiksevaesel kevadel.

pHformula A.G.E vananemisvastane naha uuendus
60 min/ alates 50€

Tõhus nahka uuendav protseduur, mis leevendab naha vananemise ilminguid (näiteks kortsud, pigmendi muutused, tuhm nahk, lõtvunud nahk, pindmised ja keskmise sügavusega miimikakortsud). Nahk on pärast protseduuri säravam, siledam, jume ühtlasem.

pHformula A.C akne ja probleemse naha uuendus
60 min/ alates 50€

A.C  aktiivlahus aitab kõrvaldada peamised akne ilmingud nagu komedoonid, põletikud, vistrikud ning ebatasane naha pind. Aktiivlahus läbistab tõhusalt poore, lahustab sinna kogunenud mustuse ning hoiab kontroll all mikroobide vohamise aknele kalduvas nahas. Lahus pakub põletikuvastast leevendust koos tugeva keratolüütilise toimega, aidates normaliseerida probleemset nahka. Hoolduse järgselt põletikukolded vähenevad, nahk on siledam, aknest tekkinud pigmentatsioon muutub heledamaks.

pHformula M.E.L.A hüperpigmentatsiooniga naha uuendus
60 min/alates 55€

Unikaalne pHformula „energiasavi“ vähendab epidermisesse kogunenud melaniini, pärsib melaniini tekitava ensüümi aktiivsust. Samal ajal stimuleerib epidermise uuenemist ja kiirendab olemasoleva melaniini eemaldumist nahast.

pHformula C.R kroonilise punetuse, tundliku naha uuendus
60 min/ alates 50€

Tõhus nahauuenduse hooldus kroonilise punetuse ja rosaatseale kalduva naha puhul. Sümptomid: nina, põskede või lõua püsiv nahapunetus, kergesti ärrituv nahk, mis sageli kipitab või pakitseb, tihti kaasnevad väikesed silmaga märgatavad veresooned. Hoolduse järgselt väheneb punetus. Nahk muutub tugevamaks ja vähem vastuvõtlikumaks.

pHformula A.C 365 akne ja probleemse naha näohooldus
60 min/ alates 50€
Aitab hoida kontrolli all probleemset nahka. Lahuses olevad ained aitavad lahustada ummistusi. Lahus pakub põletikuvastast leevendust Hoolduse järgselt põletikukolded vähenevad, nahk on siledam, aknest tekkinud pigmentatsioon muutub heledamaks.
NB! Kuna tegemist on leebe happega, saab protseduuri teostada suvekuudel. Vaatamata sellele peab klient kasutama vähemalt 10 päeva jooksul tugevamat päiksekaitset.

pHformula A.G.E 365 vananemisvastane näohooldus
60 min/ alates 45€
Nahka uuendav protseduur, mis leevendab naha vananemise ilminguid. Nahk on pärast protseduuri säravam, siledam, jume ühtlasem. NB! Kuna tegemist leebe happega, saab protseduuri teostada suvekuudel. Vaatamata sellele peab klient kasutama vähemalt 10 päeva jooksul tugevamat päiksekaitset