.

UUS! Pollogen Geneo+


Mujal maailmas juba ammu esteetilises meditsiinis ja salongihooldustes kasutusel Iisraeli ettevõtte Pollogen aparaat Geneo+ on lõpuks ka nüüd Eestis. 

Geneo+ pakub põhjalikku ja ainulaadset hooldust, mille tulemusena on võimalik saavutada värskem ja nooruslikum välimus. Aparaadiga saab teostada mitu erinevat hooldust samal ajal: vähendada kortsusid, pinguldada nahka, koorida ja niisutada ning imendada sügavatesse nahakihtidesse aktiivaineid. See on hetkel ainuke aparaat, mis pakub naha hapnikuga varustamist seestpoolt väljapoole. Lisaks pakub aparaat naha pinguldamist raadiolainetel põhineval kolmanda põlvkonna Tri-Pollar RF tehnoloogia abil. Tripolaarsed raadiolained annavad palju parema ja kontrollituma tulemuse, kui eelmised mono-  ja bi-polaarsed RF tehnoloogiad.

Geneo+ hooldused ei vaja üldiselt taastumisaega, seega võid koheselt naasta oma igapäevaste toimingute juurde. Hetkel on võimalik valida kolme erineva hoolduse vahel:
* OxyGeneo hoolduse
* Tri-Pollar RF hoolduse ja 
* hoolduse, kus on ühendatud Oxygeneo ja Tri-Pollar RF hooldus.

OXYGENEO hooldus

OxyGeneo pakub ainulaadset lähenemist näohooldusele, pakkudes kolm-ühes hooldust. Selle hoolduse puhul aktiveeritakse keha enda füsioloogilised protsessid, et tõsta rakkude hapnikuga varustatust ja teiselt poolt viiakse väljastpoolt naha sügavatesse kihtidesse aktiivaineid. Ühtlasi saab pealisnahk õrnalt kooritud.  Hoolduses kasutatakse spetsiaalset Capsugen otsikut, mis hooldusgeeliga reageerides eraldab naha pinnale väikeseid süsihappegaasi mullikesi.  Süsihappegaasirikas keskkond kutsub esile füsioloogilise reaktsiooni (Bohr'i effekti), mille tulemusena tõuseb kudede hapnikuga varustatus, kiireneb vereringe ja paraneb naharakkude ainevahetus.
Hoolduses on võimalik kasutada kas nahka uuendavat või nahale säraandvat geeli.
NeoRevive geel
"nahka uuendav hooldus"

kasutatakse, kui on tarvis:
* pinguldada ja tugevdada nahka
* niisutada ja toita nahka
* pehmendada peenikesi koonekesi ja kortse
* elavdada tuhmi nahka


Sisaldab põhiliselt polüsahhariide, erinevaid õlisid (granaatõuna seemneõli, kibuvitsamarja õli), peptiide, C ja E vitamiini, hülauroonhapet, retinooli.
NeoBright geel
"nahale säraandev hooldus"

kasutatakse, kui on tarvis:
* ühtlustada nahavärvi
* vähendada pigmendilaike
* helendada nahka
* vähendada päikesest põhjustatud kahjustusi

Sisaldab C ja E vitamiini, koji hapet, azelaiinhapet, retinooli, kibuvitsamarja õli, hüaluroonhapet.
Hooldus on läbinud aastate jooksul rida kliinilisi uuringuid, mis tõestavad hoolduse tõhusust
( http://pollogen.com/technologies/oxygeneo/ )

Oxygeneo hooldus sobib nii näole, kätele, dekolteele kui kätele. Parima tulemuse saamiseks peaks läbima hoolduse kuurina: 4-6 hooldust x 1 nädalas, mida toetab hiljem 1 hooldus kuus.


NB! Tutvu hoolduse vastunäidustustega.

Tri-Pollar RF hooldus

Pärisnaha sidekude sisaldab fibroblaste, mis võtavad osa naha struktuuri loomisest tootes pidevalt kollageeni. Kollageen vastutab meie naha elastsuse ja pinguldatuse eest. Paraku kaotab täiskasvanu igal aastal oma kollageenist 1% kuni 2%, mis viib lõpuks naha vananemiseni. Tekivad kortsud, nahk lõtvub. Raadiolainetel põhinevad hooldused aitavad tekitada nahas nö kontrollitud põletiku, mille tulemusena kollageenikiud lühenevad ja annavad pinguldatuse efekti ning fibroblastide ainevahetust ergutatakse, mis toovad kaasa uue kollageeni ja elastiini tootmise.

Pollogen Geneo+ Tri-Pollar RF puhul kasutatakse kolmanda põlvkonna raadiolainetel põhinevat tehnoloogiat, mille puhul juhitakse lained nahka kolme või enama elektroodi abil. Tripolaarse RF puhul on tegemist kõige meeldivama raadiolainetel põhineva hooldusega, kuna lainete sügavus on kontrollitud ja piiratud ainult hooldatava alaga.  Tri-Pollar RF'i puhul on kliiniliselt ja histopatoloogiliselt tõestatud, et lained soojendavad turvaliselt pärisnaha ülemisi ja alumisi kihte ega kahjusta naha pealmist kihti. 
Tri-Pollar RF tehnoloogia puhul ei ole vaja nahka jahutada. Käepide on varustatud infrapuna sensoriga, mis kontrollib naha sisemist temperatuuri ega lase nahal üle kuumeneda. See muudab protseduuri turvaliseks.

Tri-Pollar RF protseduur sobib:
* naha struktuuri parandamiseks
* naha pinguldamiseks
* joonte ja kortsude vähendamiseks
* näo kontuuride tõstmiseks

Tri-Pollar RF hooldus sobiks kõikidele nahatüüpidele. 

NB! Tutvu hoolduse vastunäidustustega.

Siit leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele.