.

Sinu heaks valitud kaubamärgid

Soovin oma klientidele vaid parimat. Salongihooldustes kasutan kõrgelt hinnatud ja kvaliteetseid tooteid ja tehnoloogiaid, mis on efektiivsed ning klientidele ohutud. Allpool leiad brändide tutvustused, mida kasutan salongihooldustes. Parima tulemuse saavutamiseks on ülioluline kasutada enne ja pärast hooldust koduhoolduse tooteid, mida on võimalik kabinetist kaasa osta. Peame nõu ja koostöös leiame kindlasti sulle parima lahenduse.


 


pHformula kodumaaks on Hispaania. See on esimene kosmetseutiline hoolduse sari, mille tooted põhinevad kosmeetiliste ja meditsiiniliste retseptide segul. Hooldussüsteem rajaneb regeneratiivse meditsiini tehnoloogial, mille põhimõtteks on esile kutsuda kontrollitud keemiline naha uuenemine. Kontrollitud naha uuendamine kiirendab aktiivselt rakkude uuenemist erinevates naha kihtides, põhjustamata naha ärritust ja traumasid. pHformula laborid on välja töötanud uuendusliku kompleksi PH-DVC™, mis sisaldab omavahel kombineeritud nahka uuendavaid happeid, vitamiine, antioksüdante, põletikuvastaseid aineid, aminohappeid ja mikroelemente. Kompleks kindlustab toimeainete ühtlase ja kontrollitud imendumise läbi naha.

pHformula hooldused ja tooted pakuvad lahendusi sellistele nahaprobleemidele nagu akne, hüperpigmentatsioon (näiteks melasma, lentigo, tedretähnid), krooniline punetus ehk rosaatsea, vananemine (naha kuivus, ebatasane pind, kortsud, tuhm jume).

pHformula nahauuenduse protseduurid ei tekita tugevat koorumist, naha põletust ega vaja pikka taastusperioodi, kui nahk on ette valmistatud. Juhised naha ettevalmistamiseks saad konsultatsiooni käigus kohapeal.

www.phformula.com

 

BDR - Beauty Defect Repair on Saksa päritolu bränd, mille loojateks Gabriela ja Helmut La Fontaine. Kontseptsiooni alustalaks on dermatseutiline aktiivhoolduse liin, nanotehnoloogilised toimeained, täiuslik keemilise koorimise kontseptsioon ja mitmed patenteeritud aparaatsed tehnoloogiad. BDR metoodika aparaatsete tehnoloogiate läbiviimiseks loodud teraapiaotsikud on kõik steriilselt pakendatud ning ühekordselt kasutatavad. BDR aktiivhoolduste abil on võimalik vabaneda ilma ilukirurgia abita ebameeldivust tekitavatest iluvigadest: kortsud näol ja kaelal, miimikajooned, aknearmid.

Brändi juhtivateks märksõnadeks on iludefektide korrigeerimine, naha kvaliteedi parandamine, naha stimulatsioon ja selle nooruslikkuse taastamine.

Tootevalikus on nii salongi- kui koduhooldusteks mõeldud tooteid erinevatele nahatüüpidele.

www.bdr-beauty.com

 
Environ on rahvusvaheliselt kõrgelt auhinnatud bränd, mille on loonud Lõuna-Aafrika plastikakirurg dr Des Fernandes.
Environi tooted sisaldavad unikaalset Vitamin STEP-UP SYSTEM™ 'i, mis harjutab järk-järgult nahka A-vitamiini ja teiste aktiivainetega, mille tulemusena muutub nahk tervemaks. Tooted rikastavad nahka antioksüdantide, penta-peptiidide ja erinevate vitamiinidega, mis kiirendavad naha rakkude uuenemist, pinguldavad nahka ja siluvad jooni ja kortsusid.

Tootevalikus on nii salongi- kui koduhooldusteks mõeldud tooteid erinevatele nahatüüpidele.

www.vitamion.ee


 
Geneo+ tehnoloogia on välja töötatud tunnustatud Iisraeli ettevõtte Pollogen poolt. Pollogen on tuntud maailmas eelkõige esteetilise meditsiini tehnoloogiate arendajana ja tootjana. Ettevõte pakub tooteid professionaalseks kui kodukasutuseks.  Pollogen on tuntud esteetilises meditsiinis eelkõige oma tehnoloogiate nagu
OxyGeneo™
Hybrid Energy™
VoluDerm™
TriPollar®, TriLipo®
TriFractional™ poolest.

Kõik need on kliiniliselt testitud, turvalised, efektiivsed, mitte invasiivsed vananemisvastased näo ja keha hoolduste platvormid. Pollogen tooted on saadaval enam kui 60 erinevas riigis. 

Pollogen Ltd kuulub Lumenis gruppi. 


www.pollogen.com

 

Medika aparatuuri tootmine ja tootearendus toimub Poolas. Tegemist on suhteliselt noore, kuid esteetilise meditsiini ja kosmeetika valdkonnas väga edumeelse ettevõttega, kes on saavutanud oma toodetega juba praegu hulgaliselt auhindu. Medika aparatuuril on mitmed patendid, mis omased vaid nendele. Medika tootearendus toimub koostöös Wroclawi Ülikooli teaduritega. Näiteks Medika nõelavaba mesoteraapilisel aparatuuril on maailmas ainulaadne CNS (Cellular Nutri System) tehnoloogia, mis just ülikooli juures välja töötatud.

www.medikapoland.com

 
Harley Wax esmaklassilised vahad on välja töötatud ja toodetud Ühendkuningriigis  alates 2007 aastast. Harley Wax tiim on väike, kuid väga pühendunud. Klientide rahulolu ja toodete kvaliteedile seatud kõrged standardid on ettevõttele olnud läbi aegade alati kõige olulisemad.  Harley Wax vahad võrreldes teiste turul olevate vahadega ärritavad vähem nahka ja ei jäta nahale kleepuvat kihti. Depilatsioon on kliendile peaaegu valutu, kuna vaha ei kleepu tugevalt nahale, vaid karvale. Tulemused on suurepärased, sest vahad eemaldavad isegi 1mm pikkused karvad. Vahad on madala sulamistemperatuuriga ning sobivad ka väga tundliku nahaga kliendile.

www.harleywaxing.ee

 
Combinal on Austria ettevõte, mis valmistab kõrgekvaliteediga kulmu- ja ripsmevärve enam kui 60 aastat. Combinal tooteid nimetatakse tunnustavalt ka diplomaatilise klassi värvideks. Värvidele on omistatud Austria kõrgeim kvaliteettoodete sertifikaadi märgis. Need on hinnatud nõudliku, parimat kvaliteeti soovivate klientide hulgas, kuna värvid annavad väga hea püsivuse. 

www.drtemt.at