.

Sinu heaks loodud hooldused


Pakun sulle hoolduseid sellistelt nahahoolduse sarjadelt nagu
pHformula, Dermia Solution by Skin Factor ja BDR.
Kõik sarjad sisaldavad tugevaid aktiivaineid.

pHformula
kodumaaks on Hispaania. See on esimene kosmetseutiline hoolduse sari, mille tooted põhinevad kosmeetiliste ja meditsiiniliste retseptide segul. Hooldussüsteem rajaneb regeneratiivse meditsiini tehnoloogial, mille põhimõtteks on esile kutsuda kontrollitud keemiline naha uuenemine.  pHformula puhul on kõik hoolduste puhul ei kasutata aparaate v.a MESO hooldus.

Dermia Solution by Skin Factor on loodud Goldeneye Permanent System ja Beauty Defect Repair BDR loojate Helmut ja Gabriela La Fontaine poolt, kellel on üle 40 aastane kosmetoloogia alane kogemus. Dermia Solution puhul on tegemist kaasaegse kõrgtehnoloogilise dermakosmeetilise nahahoolduse sarjaga, mille puhul on toimeained toodetud viies erinevas laboratooriumis üle maailma. Hoolduses kasutatakse patenteeritud aparaatseid tehnoloogiaid, mille puhul kasutatakse ühekordseid steriilseid otsikuid.

BDR - Beauty Defect Repair on Saksa päritolu brändi kontseptsiooni alustalaks on dermatseutiline aktiivhoolduse liin, nanotehnoloogilised toimeained, täiuslik keemilise koorimise kontseptsioon ja mitmed patenteeritud aparaatsed tehnoloogiad.