.

Koduhoolduse tooted

Koduhooldus on nahahoolduse A ja O. Ilma koduhoolduseta ei ole mõtet rääkida naha hooldusest. Samuti ei saa loota, et korra kosmeetiku juures käimine annab tulemuse. Tooted, mille leiad järgnevatelt lehekülgedelt on seotud salongis olevate hooldustega. Osad tooted on võimalik endale soetada, kuid enamus toodete müük on üle interneti tootjate poolt keelatud. Näed vaid, millised tooted on olemas, kuidas neid kasutada ja mis need maksavad, kuid nende ostmine on võimalik, kui võtad minuga ühendust. Nõustamise jooksul selgub, kas toode sulle sobib.

Interneti teel ostetavate toodete puhul on transport alates 50 eurosest ostust tasuta. Kui Sinu tellimus on suurem kui 50 eurot, siis enne tellimuse esitamist võta palun ühendust info@cosmeta.ee. Kuna süsteem ei võimalda hetkel määrata transpordikulu tellitava summa suurusest, siis teen seda käsitsi ja saadan kauba eest ettemaksuarve Sulle meilile.
 Saatmine toimub vaid SmartPost pakiautomaatidesse, kuna need paiknevad siseruumides. Nahahoolduse toodete puhul on oluline, et ei oleks suuri temperatuuri kõikumisi. Ainult nii säilivad sinu toodete omadused. Loomulikult saab soovi korral tooted kätte ka salongist ja seda ilma saatmiskuluta.