.


Tere tulemast Cosmeta kodulehele!

Mul on hea meel, et oled sattunud uudistama minu kodulehte. Loodan, et leiad endale siit vajalikku infot või lugemist.

Mis on Cosmeta? Vana-Kreeka ajaloolane ja kirjanik Xenophon (430 eKr – 354 eKr) on selgitanud „cosmeta“ tähendust kui „kes võiab ja joonistab“. Vana-Kreeka ajal teenisid ülikute juures naised, kes tundsid ravimtaimi, õlisid ning oskasid algeliste vahendite abil hoolitseda pere naispoole ilu ja heaolu eest.  Sellist naist kutsuti cosmeta'ks ehk tänapäeva mõistes kosmeetikuks.

Minu missiooniks on anda endast parim, et sina, klient, lahkuksid hoolduselt rahuloleva, õnneliku ja säravana. See saab sündida vaid pidevalt kliendi vajadusi arvestades. Kasutan oma töös väga kvaliteetseid ja kõrgelt hinnatud tooteid sellistelt brändidelt nagu pH formula, Arkana Cosmetics, AnteAGE,  Environ, Harley Wax. 

Olen lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli velskri (Terviseameti register nr N14260) ja Eesti Esimese Erakosmeetikakooli kosmeetiku erialal, omades tunnustatud kosmeetikute CIDESCO rahvusvahelist diplomit. Lisaks oman kõrgemat haridust rahvusvahelises majanduses ja ärijuhtimises. Kosmeetiku eriala nõuab pidevat enesetäiendust, kuna valdkond areneb pöörase kiirusega. See tähendab jätkuvaid koolitusi.

Loodan, et saan sulle ja/ või su pereliikmetele kasulik olla. Kontaktid leiad siit.

Sinule parimat soovides

Jane Lass-Keskküla
kosmeetik, Cosmeta rajaja ja omanik