Uued hooldused tekitavad alati palju lisaküsimusi, kui nendega pole kokku puutunud. Allpool leiad korduma kippuvatele küsimustele vastused, mis puudutab Pollogen Geneo+ seadet ja seadmega seotud hoolduseid.
Kuidas ma pean hoolduseks ette valmistama?
Geneo+ hooldusteks ei pea spetsiaalselt ette valmistama. Oluline on, et Sa ei tuleks hooldusesse vahetult päevitununa või päiksepõletusega. Sellisel juhul ei saa hoolduseid teha. Kui Sul on plaanis täitesüstid või muud hooldused, siis pea nõu oma kosmeetikuga hooldusplaani osas.

Kui pikk on Geneo+ hooldustest taastumise aeg?

Üldiselt ei vaja Oxygeneo ega Tri-Pollar RF hooldused taastumise aega. Enamus saab jätkata kohe oma igapäevast rutiini. Tundlikuma nahaga klientidel võib olla Oxygeneo hoolduse puhul kerget naha ärritust, kuid see peaks mööduma 24h jooksul. Tri-Pollar RF puhul võib kuni 24h jooksul esineda naha punetust ja turset.

Kuidas ma tean, kas Geneo+ hooldused mulle sobivad?
Enne, kui hooldust planeerid, vaata üle vastunäidustused. Kui need Sinu kohta ei käi, siis võid hoolduse broneerida. Ära muretse, spetsialist selgitab ka kohapeal välja, kas hooldus Sulle sobib.

Kui tihti peaksin Geneo+ hoolduseid tegema?
Nii OxyGeneo kui Tri-Pollar RF hooldused annavad kõige optimaalsema tulemuse, kui teed neid kuurina: Oxygeneo 4-6 korda ja Tri-Pollar RF hoolduseid 4-8 korda 1 kord nädalas. Selleks, et tulemust hoida, peaks vähemalt korra kuus tegema ühe hoolduse lisaks. Arvestama peab, et meie keha vananeb vaatamata kõikidele protseduuridele siiski edasi.

Kas Geneo+ hooldused on valusad?
Hooldused ei tekita valu. Oxygeneo hoolduse puhul on nahal tunda kipitust, kuid see ei ole kindlasti valus. Tri-Pollar RF puhul tunned nahal kuumust, kuid see ei tekita ebameeldivat aistingut.

Kas pärast Geneo+ hoolduseid võin koheselt kasutada meiki?
Pärast Geneo+ hoolduseid ei soovitata kasutada koheselt make-upi, eriti pärast OxyGeneo hooldust vähemalt 24h jooksul.

Mis on OxyGeneo tehnoloogia?
OxyGeneo on innovatiivne tehnoloogia, mille käigus eemaldatakse naha pinnalt surnud rakud. Selle tulemusena muutub naha tekstuur siledamaks, jume ühtlasemaks, toimeained imenduvad paremini ja koed saavad hapnikuga rikastatud. Oxygeneo tehnoloogia on patendiga kaitstud.

Miks kasutatakse Tri-Polalr RF protseduuril glütseriingeeli?

Glütseriin (või õigemini glütserool) sobib oma omaduste poolest kõige paremini koos toimima koos raadiolainetega. Ühelt poolt see laseb raadiolainetel tungida sügavatesse nahakihtidesse, kuid teiselt poolt kaitseb naha pealiskihti kahjustuste ja ülekuumenemise eest. Lisaks tekitab see nahale libiseva kihi ja protseduur on seetõttu meeldivam.
Glütseriini kasutatakse palju kosmeetika- ja farmaatsiatööstuses.

Kas Tri-Pollar RF hoolduse ajal jahutatakse nahka?

Tri-Pollar RF hoolduse ajal ei ole naha jahutamine vajalik. Pollogen on välja arendanud elektroonilise kontrolli mehhanismi, mis liigub kolme elektroodi vahel ja hoiab ära elektroodide ülekuumenemise. Kui naha temperatuur muutub kõrgemaks kui ette nähtud, lülitub RF käepide automaatselt välja. Seega on tegemist turvalise protseduuriga, kus ei pea kartma naha ülekuumenemist.

Kas Geneo+ hooldused sobivad ka meestele?
Geneo+ hooldused sobivad nii meestele kui naistele. mehed ei tohiks vaid raseerida habet hoolduse päeval.

Millised on eeldatavad tulemused OxyGeneo hooldusele?
Pärast OxyGeneo hooldust on nahk pehmem, värskem, säravam ja ühtlasema tooniga. Lisaks võid märgata üldist naha tekstuuri paranemist ja peenikeste joonte ja kortsukeste silenemist.

Kas Cosmetas kasutatav aparaat on originaal?
Jah, aparaat on ostetud Pollogen volitatud edasimüüjalt, kes pakub koolitust, aparaadi hooldust ja vajadusel uuendusi. Samuti varustab edasimüüja vajalike tarvikutega, et hoolduseid teha.

Sul on alati õigus esitada täpsustavaid küsimusi ja kontrollida ükskõik millise aparaadi päritolu. Paraku on turul palju selliseid tooteid, mis ostetud kolmandatest riikidest ja ei vasta tegelikele nõudmistele, mis tähendab, et hoolduse tulemused võivad olla küsitavad.  Uuri, kas tegijal on olemas vastav koolitus, et hooldust pakkuda. Hindame kõrgelt Sinu teadlikkust ja julgust küsida. See ei solva kedagi, pigem näitab, et hoolid endast!