.

pHformula hooldused salongis


   Broneeri aeg siin

pHformula sügavpuhastav hooldusHooldus puhastab sügavuti nahka, parandab naha pindmist struktuuri, ühtlustab naha jumet ja aktiveerib nahauuenduse protsessi. Hoolduse käigus ei kasutada auru! Nahk saab puhastatud ja kooritud, millele järgneb vajadusel pooride mehaaniline puhastus, pooride ahendamine, seerum ja rahustav mask.

pHformula  I.N.S.T.A.N.T nahka uuendav, poore ahendav hooldus
Hoolduse käigus saavad poorid ahendatud ja nahk värske jume. Spetsiaalse kreemiga, mis sisaldab salitsüülhapet ja retinooli, saab nahk uue hingamise. Tänu koorimisele muutuvad kortsud ja joonekesed pehmemaks ja vähem märgatavamaks. I.N.S.T.AN.T maskis olev võimas antioksüdatiivne feerulahape annab nahale  sära. Lisaks pinguldab see tugevalt nahka. Tugev C vitamiini seerum annab nahale tagasi elujõu. L-askorbiinhape käivitab kollageeni tootmise ja reguleerib melaniini moodustumist, kiirendab naha paranemist. Seerumi teisteks toimeaineteks on retinool ja hüaluroonhape. Retinool kiirendab naharakkude elutsüklit ja hüaluroonhape niisutab naha pinda. Hooldus lõpeb nahale niisutava kreemi päiksekaitse peale kandmisega.

pHformula 365 Signatuur hooldus
Nahauuendus, mille käigus edastatakse aktiivaineid nahakihtidesse topeltkoguses. Hooldus on säraandev, pinguldav ja sügavniisutav. Hooldus sisaldab naha puhastust, koorimist, näo ja turja piirkonna käsimassaaži, seerumit ja niisutavat maski, lõpukreemi. Hooldust võib teostada aastaringselt. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

pHformula naha uuendamine nanonõelumisega
Hoolduse käigus töödeldakse nahk pHformula kerge nahauuendamise lahusega sõltuvalt naha probleemist. Seejärel töödeldakse nahka steriilse ühekordse pHformula Protonpeni nanonõelaga. Selle 108 silikoonkoonused tekitavad nahka mikrokanalid, mille kaudu paraneb toimeainete imendumine 97% ulatuses. Lisaks stimuleerub kollageeni tootmine, paraneb naha struktuur ja jume. Nanonõelaga hooldus sobib nahale, millel on peened jooned, kortsud või põletikujärgne hüperpigmentatsioon või naha kerge lõtvumine, ebaühtlane struktuur.
Hooldus ei ole valulik ja ei vaja taastumiseks aega
Nanonõelumise hoolduse käik:
naha puhastamine, rasu eemaldamine, naha läbilaskvuse suurendamine, naha uuendamine lahusega, nanonõelumine valitud seerumiga, rahustav mask, lõpukreem

NB! Sügavate kortsude, armide, hüperpigmentasiooni jne puhul eelista klassikalist mikronõelumist - kollageenteraapiat.