.

pHformula hooldused salongis


   Broneeri aeg siin

pHformula sügavpuhastav hooldusHooldus puhastab sügavuti nahka, parandab naha pindmist struktuuri, ühtlustab naha jumet ja aktiveerib nahauuenduse protsessi. Hoolduse käigus ei kasutada auru! Nahk saab puhastatud ja kooritud, millele järgneb vajadusel pooride mehaaniline puhastus, pooride ahendamine, seerum ja rahustav mask.

pHformula  P.E.P.T.I.D.E koheselt pinguldav hooldus
Hooldus, mille käigus saab nahk koheselt siledam ja pinguldatum. Kortsud tasanduvad.  Spetsiaalse kreemiga, mis sisaldab salitsüülhapet ja retinooli, saab nahk uue hingamise. Tänu koorimisele muutuvad kortsud ja joonekesed pehmemaks ja vähem märgatavamaks. Hoolduses kasutatakse kahte maski: Esmalt kantakse nahale poore ahendav, niisutav ja sära andev mask, mis sisaldab erinevaid aktiivaineid. Sellele järgneb seerum ja kollageeni ning C vitamiini sisaldav mask. Hooldus lõpeb sügavniisutava kreemi ja päiksekaitsega.

pHformula V.I.T.A.C. C-vitamiini särahooldus H.Y.D.R.A maskiga
Hooldus sobib tuhmile, elutule või/ja lõtvunud nahale. Samuti hüperpigmenteerunud, päikesekahjustunud või suurepoorilisele ja/või liigse rasueritusega nahale. Hooldus parandab naha pinnatekstuuri. L-askorbiinhape tugevdab naha kollageeni ja elastiini võrgustikku. V.I.T.A.C hooldusele on lisatud sügavniisutav mask.
Hooldus ei nõua naha kodus ettevalmistust. Sobib ka rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele. Suurepärane naha turgutus enne olulisi sündmusi. Hooldus ei sobi sulle, kui sul on tundlik nahk.

pHformula  I.N.S.T.A.N.T nahka uuendav, poore ahendav hooldus
Hoolduse käigus saavad poorid ahendatud ja nahk värske jume. Spetsiaalse kreemiga, mis sisaldab salitsüülhapet ja retinooli, saab nahk uue hingamise. Tänu koorimisele muutuvad kortsud ja joonekesed pehmemaks ja vähem märgatavamaks. I.N.S.T.AN.T maskis olev võimas antioksüdatiivne feerulahape annab nahale  sära. Lisaks pinguldab see tugevalt nahka. Tugev C vitamiini seerum annab nahale tagasi elujõu. L-askorbiinhape käivitab kollageeni tootmise ja reguleerib melaniini moodustumist, kiirendab naha paranemist. Seerumi teisteks toimeaineteks on retinool ja hüaluroonhape. Retinool kiirendab naharakkude elutsüklit ja hüaluroonhape niisutab naha pinda. Hooldus lõpeb nahale niisutava kreemi päiksekaitse peale kandmisega.

pHformula 365 Signatuur hooldus
Nahauuendus, mille käigus edastatakse aktiivaineid nahakihtidesse topeltkoguses. Hooldus on säraandev, pinguldav ja sügavniisutav. Hooldus sisaldab naha puhastust, koorimist, näo ja turja piirkonna käsimassaaži, seerumit ja niisutavat maski, lõpukreemi. Hooldust võib teostada aastaringselt. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

pHformula naha uuendamine nanonõelumisega
Hoolduse käigus töödeldakse nahk pHformula kerge nahauuendamise lahusega sõltuvalt naha probleemist. Seejärel töödeldakse nahka steriilse ühekordse pHformula Protonpeni nanonõelaga. Selle 108 silikoonkoonused tekitavad nahka mikrokanalid, mille kaudu paraneb toimeainete imendumine 97% ulatuses. Lisaks stimuleerub kollageeni tootmine, paraneb naha struktuur ja jume. Nanonõelaga hooldus sobib nahale, millel on peened jooned, kortsud või põletikujärgne hüperpigmentatsioon või naha kerge lõtvumine, ebaühtlane struktuur.
Hooldus ei ole valulik ja ei vaja taastumiseks aega
Nanonõelumise hoolduse käik:
naha puhastamine, rasu eemaldamine, naha läbilaskvuse suurendamine, naha uuendamine lahusega, nanonõelumine valitud seerumiga, rahustav mask, lõpukreem

NB! Sügavate kortsude, armide, hüperpigmentasiooni jne puhul eelista klassikalist mikronõelumist - kollageenteraapiat.

pHformula konsultatsioon ja eelhooldus
Eelneb alati pHformula A.C, M.E.L.A., C.R ja A.G.E nahauuenduse protseduurile. Konsultatsiooni jooksul selgitatakse välja sinu naha tundlikkuse tase, hinnatakse naha seisundit ja lepitakse kokku hoolduse kava.

NB! Kõik A.C, M.E.L.A, C.R ja A.G.E hooldused eeldavad naha ettevalmistust kodus, et nahk tuleks paremini intensiivse hooldusega toime. Koduhoolduse toodete kohta saad rohkem infot konsultatsiooni käigus.

A.C, M.E.L.A, C.R ja A.G.E hoolduseid on võimalik teha vaid sügis-talvisel perioodil või päiksevaesel kevadel.

pHformula A.G.E vananemisvastane naha uuendus
Tõhus nahka uuendav protseduur, mis leevendab naha vananemise ilminguid (näiteks kortsud, pigmendi muutused, tuhm nahk, lõtvunud nahk, pindmised ja keskmise sügavusega miimikakortsud).

pHformula A.C akne ja probleemse naha uuendus
A.C  aktiivlahus aitab kõrvaldada peamised akne ilmingud nagu komedoonid, põletikud, vistrikud ning ebatasane naha pind. Aktiivlahus läbistab tõhusalt poore, lahustab sinna kogunenud mustuse ning hoiab kontroll all mikroobide vohamise aknele kalduvas nahas. Lahus pakub põletikuvastast leevendust koos tugeva keratolüütilise toimega, aidates normaliseerida probleemset nahka. Hoolduse järgselt põletikukolded vähenevad, nahk on siledam, aknest tekkinud pigmentatsioon muutub heledamaks.

pHformula M.E.L.A hüperpigmentatsiooniga naha uuendus
Unikaalne pHformula „energiasavi“ vähendab epidermisesse kogunenud melaniini, pärsib melaniini tekitava ensüümi aktiivsust. Samal ajal stimuleerib epidermise uuenemist ja kiirendab olemasoleva melaniini eemaldumist nahast.

pHformula C.R kroonilise punetuse, tundliku naha uuendus
Tõhus nahauuenduse hooldus kroonilise punetuse ja rosaatseale kalduva naha puhul. Sümptomid: nina, põskede või lõua püsiv nahapunetus, kergesti ärrituv nahk, mis sageli kipitab või pakitseb, tihti kaasnevad väikesed silmaga märgatavad veresooned. Hoolduse järgselt väheneb punetus. Nahk muutub tugevamaks ja vähem vastuvõtlikumaks.