.

Kollageenteraapia/ mikronõelumise

hooldused salongis

kollageenteraapia microneedling mikronõelumine collagen induction therapy CIT Cosmeta
Kollageenteraapia ehk mikronõelumine (ingl keeles microneedling, CIT - collagen induction therapy) stimuleerib nahas kollageeni ja elastiini sünteesi, mille tulemusena paraneb oluliselt naha struktuur: nahk sileneb, kortsupõhjad muutuvad pehmemaks, armid silenevad, pigmendilaigud ühtlustuvad, pooride suurus väheneb. Tänu elastiini ja kollageeni tootmisele muutub nahk paksemaks, paraneb naha elastsus. Teraapia suurendab vitamiinide ja ravilahuste imendumist. Kuna nahk uueneb keskmiselt 28 päeva jooksul, siis hooldustulemused on näha 4-6 nädala möödumisel. Hooldus on üks efektiivsemaid viise naha taasnoorendamiseks ja turvaline alternatiiv laserhooldusele. Parima tulemuse saamiseks soovitatakse hooldust kuurina (4X). Väga head tulemused saab kombineerituna koos hapete ja/või mesoteraapiaga.
NB! Kollageenteraapia ei sobi suve hoolduseks. Soovitame asendusena kasutada pHformula naha uuendamist nanonõelumisega või BDR hooldusi.

UUS! Amiea Med Exceed hooldus
105 min/ alates  140€
Kõrgeima kvaliteedi nõutega aparaat nüüd ka Eestis! See on ainuke teadaolev mikronõelumise aparaat ja nõel, millel on Euroopa Liidu meditsiiniline sertifikaat ning FDA (USA Toidu- ja Ravimiamet) heakskiit kasutamiseks kliinikutes.  Mõeldud eelkõige armide , sh akne armide ja ebatasase nahatekstuuri parandamiseks, kuid loomulikult aitab toime tulla ka vananemisest tulenevate ilmingutega nagu kortsud, jooned, naha lõtvumine jne. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele.  Hoolduse käigus kasutatakse steriilseid ühekordseid nõelapadruneid ja seerumeid. Seerum valitakse vastavalt naha seisukorrale.  Hooldusele järgneb  Dermalux LED Tri-Wave valgusteraapia,  rahustav mask, lõpukreem.

   
Dermia Medilift Signatuur hooldus
105 min/ alates 110€

Dermia Medical Signatuur hooldusega saab leevendada naha lõtvumist, kortse ja joonekesi, kuperoosat, arme, pigmendilaike. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele. Dermia Medical hoolduse puhul kasutatakse spetsiaalset patenteeritud unikaalse koostisega lahust, mitokondri boostrit, mis pidurdab närviimpulsse ja stimuleerib mitokondrite aktiivsust ja seega vähendab miimilisi kortse. Protseduuri käigus viiakse nahka kuni 5 ml ainet.
Protseduur algab puhastatud naha kerge keemilise koorimisega. Seejärel teostatakse surnud naharakkude eemaldamiseks ja nahapinna ette valmistamiseks naha lihvimine ehk polüabrasioon. Järgneb mikronõelumine koos mitokondri boostri viimisega nahka. Pärast mikronõelumist järgneb mask, mis rahustab nahka ja punetus taandub.
Infektsiooni risk puudub, sest nahk sulgub väga kiiresti, samuti ei esine vere ja lümfi eritust. Peale protseduuri võib esineda vähest naha ärritust, paranemine on väga kiire.