.

Kollageenteraapia/ mikronõelumise

hooldused salongis

kollageenteraapia microneedling mikronõelumine collagen induction therapy CIT Cosmeta
Kollageenteraapia ehk mikronõelumine (ingl keeles microneedling, CIT - collagen induction therapy) stimuleerib nahas kollageeni ja elastiini sünteesi, mille tulemusena paraneb oluliselt naha struktuur: nahk sileneb, kortsupõhjad muutuvad pehmemaks, armid silenevad, pigmendilaigud ühtlustuvad, pooride suurus väheneb. Tänu elastiini ja kollageeni tootmisele muutub nahk paksemaks, paraneb naha elastsus. Teraapia suurendab vitamiinide ja ravilahuste imendumist. Kuna nahk uueneb keskmiselt 28 päeva jooksul, siis hooldustulemused on näha 4-6 nädala möödumisel. Hooldus on üks efektiivsemaid viise naha taasnoorendamiseks ja turvaline alternatiiv laserhooldusele. Parima tulemuse saamiseks soovitatakse hooldust kuurina (4X). Väga head tulemused saab kombineerituna koos hapete ja/või mesoteraapiaga.
NB! Kollageenteraapia ei sobi suve hoolduseks. Soovitame asendusena kasutada BDR hooldusi.

Dermia Medilift Signatuur hooldus
105 min/ alates 110€

Dermia Medical Signatuur hooldusega saab leevendada naha lõtvumist, kortse ja joonekesi, kuperoosat, arme, pigmendilaike. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele.  Dermia Medical hoolduse puhul kasutatakse  spetsiaalset patenteeritud unikaalse koostisega lahust, mitokondri boostrit, mis pidurdab närviimpulsse ja stimuleerib mitokondrite aktiivsust ja seega vähendab miimilisi kortse. Protseduuri käigus viiakse nahka kuni 5 ml ainet.
Protseduur algab puhastatud naha keemilise koorimisega või ensüümkoorimisega. Seejärel teostatakse surnud naharakkude eemaldamiseks ja nahapinna ette valmistamiseks naha lihvimine ehk  polüabrasioon. Järgneb mikronõelumine koos mitokondri boostri viimisega nahka. Pärast mikronõelumist järgneb mask, mis rahustab nahka ja punetus taandub.
Infektsiooni risk puudub, sest nahk sulgub väga kiiresti, samuti ei esine vere ja lümfi eritust. Peale protseduuri võib esineda vähest naha ärritust, paranemine on väga kiire.
Hooldust võib teha:
* ealiste muutuste ja pigmentatsiooni puhul 1-2 x kuus
* akne armide puhul 1 x nädalas
* kuperoosa puhul 1 x kuus või 1 x iga kuue nädala tagant.
Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav läbida hooldus kuurina (4-6 korda). Hooldus on hea alternatiiv kirurgilistele operatsioonidele.

Dermia Solution nahka noorendav hooldus
90 min/ alates 90€
Hooldus on ideaalne küpsele, dehüdreerunud, kuivale ja lõtvunud nahale. Hoolduses kasutatakse Dermia Solution Medical aparaati. Hooldus algab naha puhastusega, millele järgneb naha koorimine keemilise või ensüümkoorijaga.
Sellele järgneb naha lihvimine ehk polüabrasioon, mille käigus  eemaldatakse nahalt  mehaaniliselt surnud naharakud. Naha tekstuur ühtlustub, pooride suurus väheneb. Toimeainete imendumine paraneb. Polüabrasiooni puhul kasutatakse ühekordset polümeerist valmistatud steriilset otsikut, mis ei kuumene ega põhjusta allergilisi reaktsioone, sh ei kasutata vaakumit. Seetõttu sobib lihvimine ka tundlikule nahale.
Nagu lihvimise puhul kasutatakse ka mikroaktivatsiooni puhul ühekordset steriilset otsikut. Mikroaktivatsiooniga tehakse epidermise pindmisesse kihti mikrokanalid, millega stimuleeritakse epidermise uuenemist. Lisaks võimaldab see viia aktiivaineid läbi tekkinud mikrokanalite. Aktiveeruvad naha taastumismehhanismid. Paraneb naha elastsus, jume, niisutatus. Nahk uueneb. Hooldus lõpeb rahustava maski ja lõpukreemiga.

CNC Cosmetics kollageenteraapia dermapeniga
alates 60min/ alates 110€

Protseduuri teostatakse mugava ja käepärase aparaadiga, mille otsikuks on steriilne, pisikeste nõeltega nõelapea. Sellega tekitatakse nahale mikro-avad. Protseduuri käigus kasutatakse steriilset hüaluroonhapet, mis pinguldab ja tõstab nahka, vähendab pindmisi kortse, muudab poorid väiksemaks ning vähendab pigmendilaike ja arme. Protseduurist taastumine on 2-3 päeva. Nahk näeb märgatavalt noorem ja säravam välja juba paari päeva möödudes.
Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav läbida dermapeni kuur, mille kordused määratakse vastavalt naha seisundile.