.

Mikronõelumine

Kollageenteraapia ehk mikronõelumine (ingl keeles microneedling, CIT - collagen induction therapy) stimuleerib nahas kollageeni ja elastiini sünteesi, mille tulemusena paraneb oluliselt naha struktuur: nahk sileneb, kortsupõhjad muutuvad pehmemaks, armid silenevad, pigmendilaigud ühtlustuvad, pooride suurus väheneb. Tänu elastiini ja kollageeni tootmisele muutub nahk paksemaks, paraneb naha elastsus. Teraapia suurendab vitamiinide ja ravilahuste imendumist. Kuna nahk uueneb keskmiselt 28 päeva jooksul, siis hooldustulemused on näha 4-6 nädala möödumisel. Hooldus on üks efektiivsemaid viise naha taasnoorendamiseks ja turvaline alternatiiv laserhooldusele. Parima tulemuse saamiseks soovitatakse hooldust kuurina (4X). Väga head tulemused saab kombineerituna koos hapete ja/või mesoteraapiaga.

NB!
Kollageenteraapia ei sobi suve hoolduseks. Soovitame asendusena kasutada naha uuendamist nanonõelumisega või BDR hooldusi.

Amiea Med Exceed hooldus
Kõrgeima kvaliteedi nõutega aparaat nüüd ka Eestis! See on ainuke teadaolev mikronõelumise aparaat ja nõel, millel on Euroopa Liidu meditsiiniline sertifikaat ning FDA (USA Toidu- ja Ravimiamet) heakskiit kasutamiseks kliinikutes.  Mõeldud eelkõige armide, sh akne armide ja ebatasase nahatekstuuri parandamiseks, kuid loomulikult aitab toime tulla ka vananemisest tulenevate ilmingutega nagu kortsud, jooned, naha lõtvumine jne. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele.  Hoolduse käigus kasutatakse steriilseid ühekordseid nõelapadruneid ja seerumeid. Seerum valitakse vastavalt naha seisukorrale.  Hooldusele järgneb  Dermalux LED Tri-Wave valgusteraapia,  rahustav mask, lõpukreem.