.

UUS! Pollogen Geneo+

hooldused salongis

Pollogen Geneo+ Oxygeneo TriPollar Cosmeta

Mujal maailmas juba ammu esteetilises meditsiinis ja salongihooldustes kasutusel Iisraeli ettevõtte Pollogen aparaat Geneo+ on lõpuks nüüd ka Eestis. 

Geneo+ pakub põhjalikku ja ainulaadset hooldust, mille tulemusena on võimalik saavutada värskem ja nooruslikum välimus. Aparaadiga saab teostada mitu erinevat hooldust samal ajal: vähendada kortsusid, pinguldada nahka, koorida ja niisutada ning imendada sügavatesse nahakihtidesse aktiivaineid. See on hetkel ainuke aparaat, mis pakub naha hapnikuga varustamist seestpoolt väljapoole. Lisaks pakub aparaat naha pinguldamist raadiolainetel põhineval kolmanda põlvkonna Tri-Pollar RF tehnoloogia abil. Tripolaarsed raadiolained annavad palju parema ja kontrollituma tulemuse, kui eelmised mono-  ja bi-polaarsed RF tehnoloogiad. Geneo+ hooldused ei vaja üldiselt taastumisaega, seega võid koheselt naasta oma igapäevaste toimingute juurde. Hetkel on võimalik valida kolme erineva hoolduse vahel:* OxyGeneo hoolduse * Tri-Pollar RF hoolduse ja  * hoolduse, kus on ühendatud Oxygeneo ja Tri-Pollar RF hooldus.

Oxygeneo hooldus sobib nii näole, kätele, dekolteele kui kätele. Kõik hooldustooted on pakendatud ühekordsetesse pakenditesse. See tagab toodete värskuse. Parima tulemuse saamiseks peaks läbima hoolduse kuurina: 4-6 hooldust x 1 nädalas, mida toetab hiljem 1 hooldus kuus.  Hooldus on läbinud aastate jooksul rida kliinilisi uuringuid, mis tõestavad hoolduse tõhusust
( http://pollogen.com/technologies/oxygeneo/ )
NB! Tutvu hoolduste vastunäidustustega.
UUS! Pollogen Geneo+
OxyGeneo "4 in 1" hooldus

60min/ 70€

OxyGeneo uus "4 in 1" hooldused pakuvad edasiarendust "3 in 1" hooldusest. Muutunud on kogu kontseptsioon: toimeained on nüüdsest spetsiaalses OxyPod kapslis ja nahale kantav geel aktiveerib kapslis olevad toimeained. OxyPod ei sisalda värvaineid, lõhnaaineid, parabeene ega muid säilitusaineid. Hooldustulemust suurendatakse spetsiaalse seerumiga. Nahk on pärast hooldust pehme ja niisutatud. Hooldus sobib suurepäraselt efektihoolduseks enne olulisi sündmuseid.
Valikus on kolm erinevat hooldust:

Geneo Balance OxyPod ja seerum
"nahka tasakaalustav ja puhastav hooldus"
Tasakaalustab ja reguleerib rasu eritust. Puhastab ummistunud poorid. Eemaldab toksiinid ja bakterid. Parandab naha tektuuri.
Põhilised toimeained kapslis: bambuse süsi, camu-camu ekstrakt (vitamiin C ja B2, B3), mandelhape, sidrunhape
Põhilised toimeained seerumis: õlide kompleks, põldosi ekstrakt, vanilla ekstrakt, sheavõi, aselaiinhape, peptiidide kompleks, salitsüülhape

Geneo Revive OxyPod ja seerum
"vananemisvastane hooldus"
Niisutab nahka sügavalt ja parandab naha tekstruuri. Toidab nahka antioksüdantidega. Suurendab kollegeeni tootmist. Hoiab ära enneaegset vananemist. 
Põhilised toimeained kapslis: punavetikas, feerulhape, retinool, sidrunhape, caffeic hape
Põhilised toimeained seerumis: õlide kompleks, põldosi ja vanilla ekstrakt, alpi jänesekäpa (eedelveisi) ekstrakt, sheavõi, peptiidide kompleks

Geneo Illuminate OxyPod ja seerum
"nahka helendav ja säraandev hooldus"
Annab nahale sära . Väheneb pigmentatsioon ja melaniini tootmine. Väheneb pooride suurus. Kaitseb päikesest tuleneva kahjustuse eest, paraneb naha tekstuur, vähendab peeni jooni ja kortse, 
Põhilised toimeained kapslis: kojici hape, viigikaktuse vilja ekstrakt, alfa arbutiin, sidrunhape, vitamiin C, porgandi ekstrakt
Põhilised toimeained seerumis: õlide kompleks, vanilla ja põldosi ekstrakt, sheavõi, boldopuu koore ekstrakt
Hoolduse käik:
Naha eelpuhastus, OxyPodi aktiveerimine hooldusgeeliga, mille käigus toimub naha õrn koorimine, toimeainete imendamine ja naha hapnikuga varustamine, seerumi imendamine ultraheli ja mikromassaažiga, lõpukreem

Pollogen Geneo+ OxyGeneo "3 in 1" hooldus
60min/ 65€
OxyGeneo pakub ainulaadset lähenemist näohooldusele, pakkudes kolm-ühes hooldust. Selle hoolduse puhul aktiveeritakse keha enda füsioloogilised protsessid, et tõsta rakkude hapnikuga varustatust ja teiselt poolt viiakse väljastpoolt naha sügavatesse kihtidesse aktiivaineid. Ühtlasi saab pealisnahk õrnalt kooritud. Hoolduses kasutatakse spetsiaalset Capsugen otsikut, mis hooldusgeeliga reageerides eraldab naha pinnale väikeseid süsihappegaasi mullikesi. Süsihappegaasirikas keskkond kutsub esile füsioloogilise reaktsiooni (Bohr'i effekti), mille tulemusena tõuseb kudede hapnikuga varustatus, kiireneb vereringe ja paraneb naharakkude ainevahetus.
Hoolduses on võimalik kasutada kas nahka uuendavat või nahale säraandvat geeli:
NeoRevive geel
"nahka uuendav hooldus"

kasutatakse, kui on tarvis:
* pinguldada ja tugevdada nahka
* niisutada ja toita nahka
* pehmendada peenikesi koonekesi ja kortse
* elavdada tuhmi nahka

Sisaldab põhiliselt polüsahhariide, erinevaid õlisid (granaatõuna seemneõli, kibuvitsamarja õli), peptiide, C ja E vitamiini, hülauroonhapet, retinooli.
NeoBright geel
"nahale säraandev hooldus"

kasutatakse, kui on tarvis:
* ühtlustada nahavärvi
* vähendada pigmendilaike
* helendada nahka
* vähendada päikesest põhjustatud kahjustusi
Sisaldab C ja E vitamiini, koji hapet, azelaiinhapet, retinooli, kibuvitsamarja õli, hüaluroonhapet.

Pollogen Geneo+ TriPollar RF
75min/ 65€
Raadiolainetel põhinevad hooldused aitavad tekitada nahas nö kontrollitud põletiku, mille tulemusena kollageenikiud lühenevad ja annavad pinguldatuse efekti ning fibroblastide ainevahetust ergutatakse, mis toovad kaasa uue kollageeni ja elastiini tootmise.
Pollogen Geneo+ Tri-Pollar RF puhul kasutatakse kolmanda põlvkonna raadiolainetel põhinevat tehnoloogiat, mille puhul juhitakse lained nahka kolme või enama elektroodi abil. Tripolaarse RF puhul on tegemist kõige meeldivama raadiolainetel põhineva hooldusega, kuna lainete sügavus on kontrollitud ja piiratud ainult hooldatava alaga. Tri-Pollar RF'i puhul on kliiniliselt ja histopatoloogiliselt tõestatud, et lained soojendavad turvaliselt pärisnaha ülemisi ja alumisi kihte ega kahjusta naha pealmist kihti.
Tri-Pollar RF tehnoloogia puhul ei ole vaja nahka jahutada. Käepide on varustatud infrapuna sensoriga, mis kontrollib naha sisemist temperatuuri ega lase nahal üle kuumeneda. See muudab protseduuri turvaliseks.

Tri-Pollar RF protseduur sobib:
* naha struktuuri parandamiseks
* naha pinguldamiseks
* joonte ja kortsude vähendamiseks
* näo kontuuride tõstmiseks
Tri-Pollar RF hooldus sobiks kõikidele nahatüüpidele.

Pollogen Geneo+ Oxygeneo "4 in 1" ja Tripollar RF
105min/ 110€
Hoolduses on kombineeritud parima tulemuse saavutamiseks OxyGeneo "4 in 1" ja TriPollar RF hooldus.