.

Pollogen Geneo+

hooldused salongis


Pollogen Geneo+ pakub põhjalikku ja ainulaadset hooldust, mille tulemusena on võimalik saavutada värskem ja nooruslikum välimus. Aparaadiga saab teostada mitu erinevat hooldust samal ajal: vähendada kortse, pinguldada nahka, koorida ja niisutada ning imendada sügavatesse nahakihtidesse aktiivaineid. See on hetkel ainuke aparaat, mis pakub naha hapnikuga varustamist seestpoolt väljapoole. Lisaks pakub aparaat raadiolainetel põhineval kolmanda põlvkonna Tri-Pollar RF tehnoloogia abil  naha pinguldamist. Tripolaarsed raadiolained annavad palju parema ja kontrollituma tulemuse, kui eelmised mono-  ja bi-polaarsed RF tehnoloogiad.  Pollogeni RF tehnoloogia ei lase nahal üle kuumeneda, kuna otsik sisaldab infrapuna andurit. Geneo+ hooldused ei vaja üldiselt taastumisaega, seega võid koheselt naasta oma igapäevaste toimingute juurde. 

Oxygeneo hooldus sobib nii näole, dekolteele kui kätele. Kõik hooldustooted on pakendatud ühekordsetesse pakenditesse, mis tagavad toodete värskuse. Parima tulemuse saamiseks on soovitav läbida kuurina: 4-6 hooldust x 1 nädalas, mida toetab hiljem 1 hooldus kuus. 
NB! Tutvu hoolduste vastunäidustustega.

NB! Meie aparaat koos otsikutega ja sinna kuuluvad tooted on soetatud Pollogen ametlikust esindusest. Eestis pakutakse teenust ka Hiinast ostetud koopiatega, s.h tooteid, mida kasutatakse nahal.
Enda tervise huvides uuri enne, kui valid teenust, milline on aparaadi ja toodete päritolu!
Pollogen Geneo+
OxyGeneo "3 in 1" hooldus


OxyGeneo uus "3 in 1" hooldused pakuvad kliendile uut lähenemist nahahoolduses. Muutunud on kogu kontseptsioon: toimeained on nüüdsest spetsiaalses OxyPod kapslis ja nahale kantav geel aktiveerib kapslis olevad toimeained. OxyPod ei sisalda värvaineid, lõhnaaineid, parabeene ega muid säilitusaineid. Hooldustulemust suurendatakse spetsiaalse seerumiga. Nahk on pärast hooldust pehme ja niisutatud. Hooldus sobib suurepäraselt efektihoolduseks enne olulisi sündmuseid.
Valikus on neli erinevat hooldust:

Geneo Balance OxyPod ja seerum
"nahka tasakaalustav ja puhastav hooldus"
Tasakaalustab ja reguleerib rasu eritust. Puhastab ummistunud poorid. Eemaldab toksiinid ja bakterid. Parandab naha tektuuri.
Geneo Revive OxyPod ja seerum
"vananemisvastane hooldus"
Niisutab nahka sügavalt ja parandab naha tekstruuri. Toidab nahka antioksüdantidega. Suurendab kollegeeni tootmist. Hoiab ära enneaegset vananemist. 
Geneo Illuminate OxyPod ja seerum
"nahka helendav ja säraandev hooldus"
Annab nahale sära . Väheneb pigmentatsioon ja melaniini tootmine. Väheneb pooride suurus. Kaitseb päikesest tuleneva kahjustuse eest, paraneb naha tekstuur, vähendab peeni jooni ja kortse, 
Geneo Hydrate OxyPod ja seerum
"nahka sügavuti niisutav hooldus"
Ideaalne hooldus kuivale, ärritunud nahale. Samuti sobib pärast liigset päevitamist.  Taastab naha kaitsebarjääri, vähendab naha ärritust ja põletikku.

Hoolduse käik:
Naha eelpuhastus, OxyPodi aktiveerimine hooldusgeeliga, mille käigus toimub naha õrn koorimine, toimeainete imendamine ja naha hapnikuga varustamine, seerumi imendamine ultraheli ja mikromassaažiga, lõpukreem

Pollogen Geneo+ TriPollar RF
Raadiolainetel põhinevad hooldused aitavad tekitada nahas nö kontrollitud põletiku, mille tulemusena kollageenikiud lühenevad ja annavad pinguldatuse efekti ning fibroblastide ainevahetust ergutatakse, mis toovad kaasa uue kollageeni ja elastiini tootmise.
Pollogen Geneo+ Tri-Pollar RF puhul kasutatakse kolmanda põlvkonna raadiolainetel põhinevat tehnoloogiat, mille puhul juhitakse lained nahka kolme või enama elektroodi abil. Tripolaarse RF puhul on tegemist kõige meeldivama raadiolainetel põhineva hooldusega, kuna lainete sügavus on kontrollitud ja piiratud ainult hooldatava alaga. Tri-Pollar RF'i puhul on kliiniliselt ja histopatoloogiliselt tõestatud, et lained soojendavad turvaliselt pärisnaha ülemisi ja alumisi kihte ega kahjusta naha pealmist kihti.
Tri-Pollar RF tehnoloogia puhul ei ole vaja nahka jahutada. Käepide on varustatud infrapuna sensoriga, mis kontrollib naha sisemist temperatuuri ega lase nahal üle kuumeneda. See muudab protseduuri turvaliseks.

Tri-Pollar RF protseduur sobib:
* naha struktuuri parandamiseks
* naha pinguldamiseks
* joonte ja kortsude vähendamiseks
* näo kontuuride tõstmiseks
Tri-Pollar RF hooldus sobiks kõikidele nahatüüpidele.

Pollogen Geneo+ Oxygeneo "3 in 1" ja Tripollar RF
Hoolduses on kombineeritud parima tulemuse saavutamiseks OxyGeneo "3 in 1" ja TriPollar RF hooldus.