.

Aparaadihooldused

Broneeri aeg siin
Kollageenteraapia dermapeniga
alates 60min/ alates 55€
Kollageenteraapia stimuleerib nahas kollageeni ja elastiini sünteesi, mille tulemusena paraneb oluliselt naha struktuur: nahk sileneb, kortsupõhjad muutuvad pehmemaks, armid silenevad, pigmendilaigud ühtlustuvad, pooride suurus väheneb. Tänu elastiini ja kollageeni tootmisele muutub nahk paksemaks, paraneb naha elastsus. Teraapia suurendab vitamiinide ja ravilahuste imendumist. Kuna nahk uueneb keskmiselt 28 päeva jooksul, siis hooldustulemused on näha 4-6 nädala möödumisel. Hooldus on üks efektiivsemaid viise naha taasnoorendamiseks ja turvaline alternatiiv laserhooldusele. Parima tulemuse saamiseks soovitan hooldust kuurina (4X). Väga head tulemused saab kombineerituna koos hapete ja/või mesoteraapiaga.
Medika ultraheli sügavpuhastus koos mikromassaažiga
60min/ alates 45€
Ultraheli sügavpuhastus ehk kavitatsioon eemaldab nahalt liigse mustuse ja rasu, puhastab poorid, eemaldab surnud naharakud ning taastab naha elastsuse, stimuleerides kollageeni ja elastiini tootmist. Ultraheliga tekitatud mikrovibratsioon masseerib, mille tulemusena võimeneb kudede uuenemine ja aktiveeruvad naha ainevahetusprotsessid. Ultraheli sügavpuhastus ei traumeeri nahka ega ole valulik. Medika aparaatne ultraheli sisaldab ainulaadset desinkrustatsiooni programmi, mis aitab rasukorke pehmendada ja paremini eemaldada. Lisaks sisaldab hooldus spetsiaalselt väljatöötatud mikromassaaži, mille käigus saab imendada nahka erinevaid seerumeid.
Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja igas vanuses.


Hooldust teostan spetsiaalselt ultraheli hoolduseks väljatöötatud Anesi toodetega.
Medika nõelavaba mesoteraapia 
alates 15min/ alates 15€
Nõelavaba mesoteraapia ehk elektroporatsioon on meditsiiniliselt tõestatud toimega hooldus, mille puhul tekib raku ümber elektriväli ja toimeainete molekulid saavad siseneda rakku. Medika mesoteraapilise aparaadi puhul kombineeritakse elektroporatsiooni ultraheliga, mis annab hooldusele veelgi paremad tulemused, parandades rakumembraanide läbilaskvust. Nõelavaba mesoteraapia on väga hea alternatiiv süstepõhisele mesoteraapiale, sest hooldus on valuvaba ja ei tekita tüsistusi nagu hematoomid, tursed, infektsioon. Hoolduses kasutatakse vaid puhtaid, spetsiaalseid seerumeid. Medika mesoteraapia pakub eelprogrammeeritud hooldusi sõltuvalt vanusest ja naha probleemist. Mesoteraapia sobib väsinud ja/või kuivale nahale, lõtvunud nahale, hüperpigmentatsiooni raviks, aknele, laienenud pooridele, kuperoosale, naha enneaegsete vananemisilmingute raviks. Väga hea tulemus saavutame kombinatsioonis happehoolduse või mikrodermabrasiooniga.