.

BDR Medical Beauty

hooldused salongis

BDR Medical Beauty kombineeritud teraapia taastab näonahka kui tervikut. Ühte protseduuri saab maksimaalselt järjestada: * naha keemilise-bioloogilise koorimise* mikrolihvimise või sügavama dermabrasiooni * mehaaniline mesoteraapia – stimulatsiooni (microneedling) * naha tervisele ja ilule suunatud dermatseutiline aktiivhoolduse.
Kõik aparaadi juures kasutatavad otsikud on ühekordsed ja steriilsed.
BDR mikrolihvimise ehk micropeel  hoolduse käigus eemaldatakse elastselt võnkuva aplikaatori abil naha pinnalt elutud naharakud. Nii valmistatakse nahk ette põhieesmärgiks – vajalike toitainete imendumise tõhustamiseks naha sügavamatesse kihtidesse.
BDR dermabrasioon ehk profipeel  on intensiivsem kui mikrolihvimine ja jõuab naha dermani. Toimib nagu micropeel, kuid lisaks tasandab naha pinda ja ahendab poore. Kasutatakse M suurusega otsikut suuremate pindade ja S otsikut kortsupõhjade lihvimiseks.
BDR mesoteraapia ehk  dermalift stimuleerib nahka läbi nõelakeste vertikaalse ja täpselt mõõdetud liikumise ja on nahale väga hästi talutav ja mitte traumeeriv. Läbi tuhandete mikronõelte poolt tekitatud mõjutuste, mikrotorgete – paraneb stimulatsioon kollageen-elastiinkiudude sünteesile ja naharakkude jagunemisele. Kasutatakse suurt XL ja väikest, XS otsikut, mis on mõeldud eelkõige kortsupõhjade töötlemiseks.

BDR protseduur sobib kõigile nahatüüpidele ja parandab naha seisundit paljude probleemide puhul:
pigmendilaigud, näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna kortsud ning miimilised jooned, vähenenud naha elastsus, aknearmid, rasune-, ebapuhas nahk, tuhm ja elutu jume.
NB! BDR hoolduseid saab teha aastaringselt.

Broneeri aeg siin   

BDR  Intensiivselt noorendav hooldus
"100 iluminutit"

105 min/ alates 80€
BDR Medical Beauty signatuur hooldus, mis sisaldab erinevate nanotehnoloogilisi seerumeid, õrna, kuid intensiivset lihvimist (profipeel M/S) , naha aktivatsiooni dermalift otsikutega (XL/ XS), vibratsioonimaski koos nanotehnoloogilise maskiga. Hooldus sisaldab ka käsimassaaži.
Hoolduse käik: naha eelpuhastus, kerge bioloogiline happekoorimine, pindmine ilma vaakumita lihvimine, kollageenteraapia dermalift XL/ XS otsikutega, nanotehnoloogilised seerumid, käsimassaaž, rahustav/ niisutav mask koos vibratsiooni maskiga, lõpukreem.

Hooldus sobib kuivale, tuhmile, kortsulisele nahale.
BDR  Nahka elustav hooldus
90min/ 70€
Sarnane eelmisele BDR  intensiivsele hooldusele, kuid mitte nii sügav. Elustava hoolduse puhul kasutatakse nanotehnoloogilisi seerumeid, pindmist, vaakumita lihvimist (micropeel otsikuga) ja naha aktiveerimist dermalift XL otsikuga. Nahk on siledam, niisutatum ja pehmem.  Hoolduse tulemusena paraneb naha kvaliteet, kortsud ja miimikajooned vähenevad ning nahk saab tagasi terve ja särava jume. Hooldus sobib kõigile, kes soovivad parandada naha kvaliteeti. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav hooldust korrata 1 kord nädalas kuni 6 korda.
Hoolduse käik: naha eelpuhastus, kerge bioloogiline happekoorimine, pindmine ilma vaakumita lihvimine, kollageenteraapia (dermalift  XL otsikuga), seerum, rahustav/ niisutav mask, lõpukreem.

Hooldus sobib kuivale, närtsinud, vananevale nahale

BDR jumet taastav niisutav hooldus
75min/ alates 60€

Intensiivhooldus naha probleemide nagu miimikajooned näol ja kaelal, langenud toonus korrigeerimiseks. Lähtudes naha seisundist ja vanusest sisaldab hooldus naha ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, selle järgselt naha mikrolihvimist aparaadiga, spetsiaalseid seerumeid, aktiivmaski ja näokreemi. Hoolduse tulemusena paraneb näonaha kvaliteet, nahapind ühtlustub ning nahk saab tagasi terve ja särava jume.
Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav protseduuri teostada kuurina üks kord nädalas 4-6 korda.

BDR probleemse naha hooldus
75min/ alates 60€
Hooldus on mõeldud naha probleemidele nagu akne, armid, rasu ja poorid. Hoolduse tulemusena on nahk puhtam ja võtab paremini vastu igapäevase nahahoolduse aktiivaineid. Lähtudes naha seisundist ja vanusest sisaldab hooldus naha ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, selle järgselt naha intensiivset lihvimist Profipeel aparaadiga. Sellele järgnevad spetsiaalsed seerumid, aktiivmask ja näokreem.
Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav hooldust korrata 1 kord nädalas kuni 6 korda.