.

Muud aparaadita näohooldused


Pepplus+ koheselt pinguldav hooldus (EFEKTIHOOLDUS!)
60 min/ 60€
Korea brändi PEPPLUS+ tooted sisaldavad rohkelt tõhusaid peptiide ning nahka pinguldavaid ja antioksüdatiivselt mõjuvaid aineid. Tõhusad nanotehnoloogilised ained ennetavad naha vananemisilmingute tekkimist ja tasandavad naha jumet.  Hooldus vähendab kortsujooni, ahendab poore, silub nahka ning taastab naha elastsust. Tulemus on märgatav juba peale esimest protseduuri. Püsivama tulemuse saavutamiseks on soovituslik läbida kuur, üks protseduur nädalas. Kuuri läbimise tulemusena taastub naha niiskustase, nahk on pringim ja kortsujooned on vähem märgatavamad.

Peptiidide kooslus tugevndab, nooredab ja uuendab tõhusalt nahka. Vananedes peptiidide hulk ja sünteesimine aeglustuvad, mistõttu on peptiidide olemasolu vananemisvastastes toodetes väga oluline.

Nimue aktiivne hooldus bioaktiivkompleksiga
60 min/ alates 45€

Hooldus on tõhus, kuid õrn ja ohutu aktiivne ravi, mille tulemusena muutub naha tekstuur ühtlasemaks, säravamaks ja elujõulisemaks. Nahk on pärast hooldust sügavalt niisutatud ja elastsem. Väheneb pooride suurus. Vajadusel saab lisada hooldusele naha mehaanilise puhastuse. Hooldust on soovitav läbida kord nädalas või iga kahe nädala tagant kuurina, mis koosneb 6-12 hooldusest. Kuuri võib korrata kaks korda aastas.

Nimue  Thermal Detox Peel hooldus
45 min/ 35€
Neli ühes hooldus, mille käigus nahk puhastub sügavuti, eemaldatakse liigne rasu ja mustus, silutakse peened kortsud ning silutakse naha tekstuur, antakse nahale hapnikku. Sobib, kui nahk on kare, tuhm ja/või nahal on ebapuhtuseid, suurenenud poorid, peened kortsud ja jooned.
NB! Ei sobi tundlikule nahale

Nooruki probleemse näonaha hooldus
(kuni 18a)
60 min/ alates 30€
Noore inimese nahk vajab erilist hoolitsust, kui keha hormoonide tasakaal kipub käest minema. Selle märgiks on ummistunud poorid, erinevad põletikukolded nahal, sealjuures ei pruugi nahk olla alati rasune. Tihti on aknelise nahaga nooruki nahk pigem ülearusest ja valedest hooldusvõtetest muutunud pinnakuivaks.
Näonaha puhastus auruga
Hooldus algab naha puhastamise ja toniseerimisega, millele järgneb tõhus ensüümidega naha koorimine, naha aurutamine ja mehaaniline puhastamine. Naha rahustamiseks kaetakse nahk maskiga. Hooldus lõpeb rahustava kreemiga. Näohooldusele võib lisada dekoltee sügavpuhastuse ja/või seerumi.
Näonaha puhastus happekokteiliga 
Hooldus algab naha puhastamise ja toniseerimisega, millele järgneb naharasu eemaldamine, nahale happekokteili kandmine ja mehaaniline puhastamine. Naha maharahustamiseks kaetakse nahk seerumi ja maskiga. Hooldus lõpeb rahustava kreemiga.
NB! Happekokteili kasutamine ei põhjusta üldjuhul naha ketendust ega vaja taastumist.